Kompendium Zarządzania Talentami

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco
Kompendium Zarządzania Talentamiv

Już połowa firm realizuje programy talentowe, a zarządzanie Talentami określa jako jedno z kluczowych działań w ramach zarządzania pracownikami. 

Prezentujemy “Kompendium Zarządzania Talentami”, praktyczny przewodnik po trudnym, ale i przynoszącym wymierne korzyści wyzwaniu, czyli zarządzaniu Talentami w organizacji biznesowej. 

Każda firma potrzebuje odpowiednich zasobów kompetencji. 

Właściwe osoby mogą być zatrudniane “na bieżąco”. Jest to jednak rozwiązanie czasochłonne i kosztowne. Coraz więcej firm decyduje się więc na identyfikację i rozwój kompetencji, które posiadają osoby już  zatrudnione.  

Eksperci Lee Hecht Harrison Polska przygotowali omówienie zarówno podstaw realizacji programów talentowych, jak i kwestii bardziej zaawansowanych i szczegółowych. Lata doświadczeń i wiele zrealizowanych projektów pozwalają nam na precyzyjne określanie co działa i jak to zrobić. 

Dodatkowo, wgląd w tematykę rozwoju Talentów pogłębiony jest w Kompendium dzięki prezentowanym w publikacji wynikom jakościowo-ilościowego badania o zarządzaniu talentami, które nasza firma przeprowadziła z udziałem 130 szefów i pracowników działów personalnych firm z różnych branż działających w Polsce. 

Zapraszamy do lektury i rozmowy o wsparciu w przygotowaniu i wdrożeniu programu talentowego. 

W publikacji omówione są między innymi następujące tematy:  

  • Elementy prawidłowo zaplanowanego i wdrożonego programu talentowego 
  • Identyfikacja i nabór Talentów  
  • Komunikacja o programie talentowym w firmie  
  • Zarządzanie osobami wybranymi do programu oraz komunikacja z tymi, którym nie zaproponowano lub odmówiono udziału  
  • Rola przełożonych Talentów w programie  
  • Odejścia Talentów z firmy 
  • Business case’y prosto z rynku – omówienie udanych realizacji programów talentowych 
  • I nie tylko! 

LHH Polska zastrzega sobie prawo nieprzesyłania materiałów merytorycznych przedstawicielom firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.