Jesteśmy globalną firmą doradczą

Rozwiązujemy problemy naszych klientów w trzech obszarach:
• Po pierwsze: Rekrutacje – jako jedyna firma na rynku posiadamy rozwiązania rekrutacyjne bezpłatne i płatne.
• Po drugie: Rozwój liderów i talentów – 12 000 osób uczestniczyło w naszych programach rozwojowych (w zeszłym roku).
• Po trzecie: Zmiana, restrukturyzacja i outplacement – 300 firm i ponad 2000 osób skorzystało z naszego wsparcia w zmianie i poszukiwaniu nowej pracy (w 2022 roku).

Nasze wartości

Pasja
Każdy z naszych pracowników ma świadomość, że poprzez swoją pracę zmienia na lepsze życie innych ludzi. Traktujemy tę misję serio i ona nas łączy.
Zorientowanie na klienta
W naszej firmie szefem zawsze był i będzie klient. Wszystko co proponujemy służy dostarczeniu jak największej wartości w ramach zdefiniowanych przez klienta.
Zespołowość
Mamy wiele dowodów, że najlepsze efekty osiągamy pracując razem. Razem podejmujemy ważne decyzje, razem adresujemy wyzwania, jako zespół współdziałamy na rzecz klientów. Pracując wspólnie dostarczamy wartość wykraczającą poza ekspertyzę pojedynczych autorytetów.
Pragmatyzm
Rozumiemy realia w jakich działają nasi klienci. Proponujemy im najlepsze rozwiązania możliwe do wdrożenia w ich kontekście biznesowym.
Efektywność biznesowa
Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania działają. Proponujemy proste struktury i narzędzia, które można od razu zweryfikować w codziennej pracy i które przynoszą widoczne efekty.
Innowacyjność
Mamy nieustającą potrzebę tworzenia. W każdym zespole wciąż zadajemy sobie pytanie: czego potrzebują nasi klienci? Jak możemy robić coś lepiej? Jak sprawić, abyśmy mieli z pracy więcej radości? Kreatywność napędza nasze rozwiązania.

Zobacz jak LHH może Ci pomóc!

Napisz do nas!

  Imię i Nazwisko: *
  Firma: *
  Adres email: *
  Telefon: *

  * - pole wymagane.

  Dziekujemy za kontakt!

  Odezwiemy się niebawem.