Zespół zarządzający LHH Polska

Paweł Gniazdowski
Country Manager
Agnieszka Jagiełka
Sales & Marketing Director
Katarzyna Pieciul
Operations Director
Ewa Ptaszyńska
Financial Director
Magdalena Siwek Jeziorna
Talent Development Service Director
Łukasz Gajek
Sales Director
Piotr Kuron
Delivery Director
Rafał Talarek
Business Excellence Director

Zespół LHH Polska stanowi ponad 80 osób pracujących na terenie całego kraju, które z zaangażowaniem wspierają naszych klientów outplacementowych i rozwojowych w realizowanych dla nich programach.

Doradzamy organizacjom jak przygotować i programy rozwojowe oraz trudne zmiany

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniami wyniesionymi z realizacji setek projektów rocznie. Jesteśmy członkami międzynarodowych zespołów realizujących projekty globalne. Nierzadko pomagamy Klientom zaprojektować i wdrożyć programy rozwojowe lub restrukturyzacyjne obejmujące kilka krajów. Planujemy działania i konstruujemy rozwiązania, które odpowiadają na problemy i potrzeby Klientów z różnych branż i o różnej skali działania. Reagujemy bardzo szybko, umiemy być dyskretni. Pomagamy zespołom HR “promować” ich projekty w organizacji.

Wspieramy osoby tracące pracę

Jesteśmy merytorycznymi  partnerami uczestników programów outplacementowych. Rozumiemy ich dylematy karierowe i dostarczamy konkretnej i aktualnej wiedzy jak wyznaczać i osiągać osobiste cele zawodowe. Służymy pomocą w poruszaniu się po narzędziach i zasobach LHH, jak również w kontaktach z innymi uczestnikami programów na seminariach, podczas webinarów i na portalach 4job.pl i CRN. Naszą uwagę i troskę dedykujemy wsparciu osób w trudnych chwilach tuż po wypowiedzeniu, w momentach zwątpienia w skuteczność własnych działań, w kryzysie wobec braku odzewu z rynku pracy. Czuwa nad tym ponad 50 doświadczonych coachów kariery i konsultantów rynku pracy. Wszyscy są przeszkoleni wg metodologii realizacji programów outplacementowych LHH i każdy podlega regularnej superwizji. Budujemy relacje z decydentami w projektach rekrutacyjnych: konsultantami, headhunterami oraz HRowcami, dzięki czemu co miesiąc pozyskujemy ponad 500 ofert pracy bezpośrednio z firm, a profile zawodowe naszych klientów trafiają do ponad 1000 odbiorców, którzy są z nami w stałym kontakcie i szukają dobrych pracowników. Jesteśmy doradcami w kwestiach budowania wizerunku w sieci, współpracy z headhunterami oraz strategii poszukiwania pracy. Praca naszego zespołu od lat jest niezmiennie najwyżej ocenianym elementem naszych programów outplacement.

Pomagamy w rozwoju kompetencji menedżerów i pracowników

Tym zajmuje się zespół ponad 30 osób dedykowanych do realizacji programów szkoleniowych i rozwojowych dla firm w całej Polsce, a czasami także w innych krajach. Każdy z naszych trenerów posiada doświadczenie biznesowe oraz ukończoną szkołę trenerską. Wielu ma też kursy i certyfikaty coachingowe ICF lub ICC i wieloletnią praktykę coachingową. Integruje nas podobne myślenie o wartościach, jakie niesiemy klientom poprzez swoją pracę. Wierzymy, że każda sytuacja może być okazją do rozwoju. Także w stosunku do siebie mamy wymagania. Dbamy o to, aby nasze kompetencje ciągle rosły. Mamy opracowany i wdrożony system regularnych superwizji indywidualnych i grupowych. Raz na pół roku spotykamy się na naszej wewnętrznej “Szkole pracy z grupą”, gdzie dzielimy się doświadczeniami z realizowanych projektów i inspirujemy do dalszego rozwoju. Integralną częścią naszego zespołu jest Rada Programowa, która czuwa nad rozwojem oferty programowej, udoskonalaniem narzędzi naszej pracy na bazie potrzeb i oczekiwań rynku oraz naszych konkretnych klientów.

Zobacz jak LHH może Ci pomóc!