Zespół zarządzający LHH Polska

Magdalena Siwek Jeziorna
Head of Solutions & Consulting LD DACH & BNP
Łukasz Gajek
Sales Director Germany & Poland
Piotr Kuron
Head of Customer Success Germany, Switzerland, Belgium, The Netherlands & Poland
Rafał Talarek
Business Excellence Director

Zespół LHH Polska stanowi ponad 80 osób pracujących na terenie całego kraju, które z zaangażowaniem wspierają naszych klientów outplacementowych i rozwojowych w realizowanych dla nich programach.

Doradzamy organizacjom jak przygotować i programy rozwojowe oraz trudne zmiany

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniami wyniesionymi z realizacji setek projektów rocznie. Jesteśmy członkami międzynarodowych zespołów realizujących projekty globalne. Nierzadko pomagamy Klientom zaprojektować i wdrożyć programy rozwojowe lub restrukturyzacyjne obejmujące kilka krajów. Planujemy działania i konstruujemy rozwiązania, które odpowiadają na problemy i potrzeby Klientów z różnych branż i o różnej skali działania. Reagujemy bardzo szybko, umiemy być dyskretni. Pomagamy zespołom HR „promować” ich projekty w organizacji.

Wspieramy osoby tracące pracę

Jesteśmy merytorycznymi  partnerami uczestników programów outplacementowych. Rozumiemy ich dylematy karierowe i dostarczamy konkretnej i aktualnej wiedzy jak wyznaczać i osiągać osobiste cele zawodowe. Służymy pomocą w poruszaniu się po narzędziach i zasobach LHH, jak również w kontaktach z innymi uczestnikami programów na seminariach, podczas webinarów i na portalach 4job.pl i CRN. Naszą uwagę i troskę dedykujemy wsparciu osób w trudnych chwilach tuż po wypowiedzeniu, w momentach zwątpienia w skuteczność własnych działań, w kryzysie wobec braku odzewu z rynku pracy. Czuwa nad tym ponad 50 doświadczonych coachów kariery i konsultantów rynku pracy. Wszyscy są przeszkoleni wg metodologii realizacji programów outplacementowych LHH i każdy podlega regularnej superwizji. Budujemy relacje z decydentami w projektach rekrutacyjnych: konsultantami, headhunterami oraz HRowcami, dzięki czemu co miesiąc pozyskujemy ponad 500 ofert pracy bezpośrednio z firm, a profile zawodowe naszych klientów trafiają do ponad 1000 odbiorców, którzy są z nami w stałym kontakcie i szukają dobrych pracowników. Jesteśmy doradcami w kwestiach budowania wizerunku w sieci, współpracy z headhunterami oraz strategii poszukiwania pracy. Praca naszego zespołu od lat jest niezmiennie najwyżej ocenianym elementem naszych programów outplacement.

Pomagamy w rozwoju kompetencji menedżerów i pracowników

Tym zajmuje się zespół ponad 30 osób dedykowanych do realizacji programów szkoleniowych i rozwojowych dla firm w całej Polsce, a czasami także w innych krajach. Każdy z naszych trenerów posiada doświadczenie biznesowe oraz ukończoną szkołę trenerską. Wielu ma też kursy i certyfikaty coachingowe ICF lub ICC i wieloletnią praktykę coachingową. Integruje nas podobne myślenie o wartościach, jakie niesiemy klientom poprzez swoją pracę. Wierzymy, że każda sytuacja może być okazją do rozwoju. Także w stosunku do siebie mamy wymagania. Dbamy o to, aby nasze kompetencje ciągle rosły. Mamy opracowany i wdrożony system regularnych superwizji indywidualnych i grupowych. Raz na pół roku spotykamy się na naszej wewnętrznej „Szkole pracy z grupą”, gdzie dzielimy się doświadczeniami z realizowanych projektów i inspirujemy do dalszego rozwoju. Integralną częścią naszego zespołu jest Rada Programowa, która czuwa nad rozwojem oferty programowej, udoskonalaniem narzędzi naszej pracy na bazie potrzeb i oczekiwań rynku oraz naszych konkretnych klientów.

Zobacz jak LHH może Ci pomóc!

Napisz do nas!

  Imię i Nazwisko: *
  Firma: *
  Adres email: *
  Telefon: *

  * - pole wymagane.

  Dziekujemy za kontakt!

  Odezwiemy się niebawem.