Rekrutacje pracowników

Jak możemy Ci pomóc?
Odezwiemy się w ciągu 1 dnia roboczego

Rekrutacje pracowników

LHH Recruitment Solutions to eksperci od profesjonalnych rekrutacji. Przeprowadzamy rzetelne wyłanianie potencjalnych kandydatów, nawet w najbardziej wymagających branżach.

Jeśli Twoja firma zmaga się z dużymi wyzwaniami w procesie rekrutacji pracowników lub zależy Ci na wyłonieniu najlepszych kandydatów w specyficznym sektorze – jesteś we właściwym miejscu!

Osoby zainteresowane dodaniem CV do naszej bazy zapraszamy do przejścia TUTAJ.

Skuteczna rekrutacja pracowników – co nas wyróżnia?

Jako jedyna firma na rynku posiadamy rozwiązania rekrutacyjne PŁATNE oraz BEZPŁATNE.

 • Samodzielny proces rekrutacji pracowników – udostępniamy bezpłatny dostęp do bazy zmotywowanych, dostępnych od zaraz i zweryfikowanych kandydatów pochodzących z programów outplacementowych. Kandydaci znalezieni w ten sposób są bezpłatni.
 • Proces rekrutacyjny zlecony firmie zewnętrznej – uruchamiamy proces poszukiwania kandydatów zarówno w naszej bazie, jak i za pomocą metody direct search i networkingu.

To wszystko zwiększa szansę na znalezienie właściwych kandydatów, nawet w przypadku deficytowych zawodów. Oferujemy najwyższej jakości obsługę, spełniającą Twoje oczekiwania na każdym etapie procesu rekrutacji – potencjalny pracownik zostanie dopasowany idealnie do stanowiska.

Rekrutacja pracowników LHH Recruitment Solutions

Proponujemy współpracę w następujących obszarach:

 • IT, SAP & Contracting
 • Finance, SSC & HR
 • Engineering & Logistics
 • Sales & Marketing
 • Executive Search

Naszym celem jest wyłonienie najlepszych pracowników, którzy wpiszą się w potrzeby biznesu i Twojej organizacji. Kierujemy się autorskim podejściem do doboru i oceny, co determinuje skuteczność w wybraniu pasującego kandydata. Wiemy, jak rekrutować pracowników efektywnie, sprawnie i profesjonalnie.

Proces rekrutacji pracowników oparty o skuteczną metodologię

 • Wiedza o firmie – nasz ekspert uzyska szczegółową wiedzę o Twojej firmie, jej działalności, strukturze, wyzwaniach i kulturze panującej w organizacji.
 • Specyficzne wymogi stanowiska – rekruter określi wymogi formalne dla potrzeb każdej rekrutacji, a także zapewni dokładny jej opis.
 • Wywiad – nasz ekspert skontaktuje się bezpośrednio z osobami podejmującymi decyzje w sprawie rekrutacji. Jest to kluczowe dla poznania aspektów technicznych i osobowościowych, które będą istotne w dopasowaniu do roli w organizacji.
 • Plan działania – przed rozpoczęciem procesu rekrutacji uzgodnimy harmonogram i zakres aktywności.
 • Poszukiwanie kandydatów – korzystamy z własnej, bogatej bazy danych. Poszukiwania wzbogacamy o tradycyjne kanały kontaktu i media społecznościowe.
 • Aktualizacje – na bieżąco informujemy o postępach procesu, ponieważ zależy nam, aby rekrutacja pracowników była maksymalnie transparentna zarówno dla kandydata, jak i Twojej firmy.

Jak wygląda skuteczna rekrutacja wykwalifikowanych kandydatów?

Proces rekrutacji pracowników wykwalifikowanych w LHH Recruitment Solutions składa się między innymi z:

 1. Określenia profilu idealnego kandydata – przed rozpoczęciem procesu rekrutacyjnego ważne jest dokładne zdefiniowanie wymagań, umiejętności, doświadczenia i cech, które są niezbędne do skutecznego wykonania pracy. To pozwala na precyzyjne określenie profilu idealnego kandydata i ułatwia dalszą selekcję.
 2. Efektywne metody rekrutacji i pozyskiwania kandydatów – skuteczna rekrutacja w LHH Recruitment Solutions opiera się na wykorzystaniu różnych źródeł pozyskiwania kandydatów. Wykorzystujemy ogłoszenia naboru na stronach internetowych, serwisach rekrutacyjnych w mediach społecznościowych oraz współpracujemy z agencjami rekrutacyjnymi. Ogromną rolę odgrywa wybór odpowiedniego źródła w zależności od branży, aby zwiększyć szansę na zainteresowanie ofertą pracy i przyciągnięcie odpowiednich kandydatów na dane stanowisko.
 3. Ocena kompetencji i umiejętności, czyli wstępna selekcja kandydatów – w trakcie procesu rekrutacyjnego stosujemy skuteczne narzędzia i metody oceny kompetencji i umiejętności kandydatów. W zależności od stanowiska mogą to być testy wiedzy, efektywnie poprowadzone rozmowy kwalifikacyjne, ocena case’ów czy symulacje sytuacyjne. W procesie rekrutacji oceniamy nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale też umiejętności miękkie, takie jak komunikacja, umiejętność pracy w zespole, zarządzania czasem itp.
 4. Profesjonalna i klarowna komunikacja – wszelkie informacje dotyczące pracy na danym stanowisku, wymagań, procesu rekrutacji itp. powinny być klarowne, precyzyjne i łatwe do zrozumienia. Dbamy o to, aby komunikacja z kandydatami była profesjonalna, uprzejma i terminowa. Wierzymy, że jest to najlepsza droga do budowania pozytywnych doświadczeń związanych z Twoją firmą.
 5. Skuteczne zarządzanie relacjami – dobrze zorganizowany proces rekrutacji to przede wszystkim odpowiednia komunikacja i dotrzymywanie obietnic. Zawsze informujemy kandydatów, jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji oraz po jakim czasie otrzymają informację zwrotną. Nawet jeśli dana osoba z jakichś przyczyn nie zostanie zatrudniona w firmie, to jest duża szansa na to, że weźmie udział w przyszłych rekrutacjach.
 6. Szybki proces decyzyjny – uważamy, że proces rekrutacji nowego pracownika powinien przebiegać nie tylko profesjonalnie, ale też sprawnie. Długotrwałe etapy rekrutacji mogą prowadzić do utraty zainteresowania kandydatów i trudności w wyłonieniu najlepszych talentów. Właściwe planowanie, koordynacja działań i współpraca wewnątrz zespołu rekrutacyjnego są kluczowe dla szybkiego podejmowania decyzji i skuteczności.

W LHH Recruitment Solutions robimy wszystko, aby rekrutacja pracowników uwzględniała nie tylko pełen profesjonalizm, ale też holistyczne podejście. Wdrażamy te wartości zarówno podczas rozmów kwalifikacyjnych, jak i wstępnej selekcji odpowiednich kandydatów.

Bierzemy pod uwagę techniczne umiejętności, cechy osobowościowe, pasję oraz motywację do wykonywania konkretnej pracy. Takie podejście pozwala nam na osiąganie oczekiwanych rezultatów i spełnianie celów przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy.

Usługa rekrutacji pracowników w LHH Recruitment Solutions – dlaczego warto nam zaufać?

Współpracując z LHH Recruitment Solutions masz dostęp do  wiedzy o polskim rynku i jednocześnie globalnych zasobów Lee Hecht Harrison. Jesteśmy obecni w 66 krajach, pracujemy z 15 tys. organizacji i 500 000 tys. kandydatów każdego roku.

W Polsce mamy biura w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Realizujemy projekty z różnych branż w całym kraju, dlatego możemy pochwalić się doświadczeniem na różnych rynkach pracy.

Rekrutacja pracowników w LHH Recruitment Solutions – co z nami zyskasz?

Przypisujemy klientowi jednego opiekuna, który będzie stałym wsparciem kontaktowym, co zwiększa efektywność usługi. Dzięki temu szybko uzyskasz potrzebne informacje i skuteczniej rozwiążesz ewentualne problemy. Dużą korzyścią jest tutaj nie tylko relacja, ale także szybkość reakcji, co znacząco ułatwia skuteczne zarządzanie procesem rekrutacji. Dzięki temu w kilka dni jesteśmy w stanie znaleźć najlepszych kandydatów nawet na stanowiska kierownicze i managerskie. 

Brak celów sprzedażowych – jakość, a nie ilość

Nasi konsultanci ds. rekrutacji całkowicie koncentrują się na skutecznej realizacji projektów, dostarczeniu najwyższej jakości kandydatów – głównie z networkingu – oraz udzieleniu rzetelnego doradztwa. Nie mają narzuconej presji związanej ze sprzedażą, w efekcie czego mogą całkowicie poświęcić się spełnianiu Twoich indywidualnych potrzeb, co przekłada się na szereg kluczowych korzyści.

Po pierwsze, otrzymasz pełne zaangażowanie konsultantów w projekcie rekrutacyjnym, co zagwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Nasi eksperci mają więcej czasu na dogłębne zrozumienie specyfiki Twojej branży oraz precyzyjne dopasowanie kandydatów do jej charakteru.

Po drugie, brak nacisku na cele sprzedażowe pozwala skupiać się na jakości, a nie na ilości. Nasza firma specjalizuje się więc w dostarczaniu najwyższej jakości kandydatów, co pozwala Ci zyskać pracowników wysoko wykwalifikowanych i idealnie dopasowanych do stanowiska. Nawet 97% naszych kandydatów kontynuuje pracę w przedsiębiorstwie po zakończeniu okresu próbnego. 

Po trzecie, nasza zdolność do skoncentrowania się na rzetelnym doradztwie sprawia, że konsultanci są w stanie oferować cenne wskazówki i sugestie związane z rynkiem pracy oraz strategiami rekrutacyjnymi. Brak presji sprzedażowej umożliwia nam skupienie się na budowaniu partnerskich relacji z Tobą i zapewnianiu kompleksowego wsparcia.

W rezultacie, nasza firma stawia na jakość, dostosowanie do Twoich indywidualnych potrzeb oraz partnerskie podejście. Jednocześnie wykorzystujemy najnowsze techniki i badania stosowane w procesach rekrutacyjnych, takie jak diagnostyka Talent Hunter i I Speak Your Language, co ułatwia dopasowanie pracowników również do kultury i środowiska firmy. Współpraca z  LHH Recruitment Solutions to gwarancja skutecznej realizacji projektów rekrutacyjnych bez obciążenia celami sprzedażowymi.

Stała grupa rekruterów

Nasz stały zespół rekruterów to nie tylko eksperci z długim stażem, ale także partnerzy we wspieraniu procesu rekrutacyjnego. Dzięki pełnemu zrozumieniu specyfiki branży i organizacji, nasz zespół może dostosować podejście rekrutacyjne do Twoich potrzeb, co przekłada się na lepszą identyfikację i selekcję kandydatów. Korzyścią dla Ciebie jest skrócenie czasu rekrutacji i zwiększona trafność doboru pracowników.

Dzięki stałej grupie rekruterów otrzymasz kandydatów nie tylko z odpowiednimi umiejętnościami, ale także idealnie wpasowujących się w kulturę Twojej firmy. To zwiększa szanse na sukces nowo zatrudnionych pracowników. Zespół LHH Recruitment Solutnions to nie tylko wykonawcy, to partnerzy w osiąganiu celów biznesowych. Zaangażowanie ekspertów to więcej niż tylko wypełnianie wakatów – to aktywne wspieranie rozwoju Twojej firmy. Tak partnerskie podejście przekłada się na długofalowy sukces Twojej firmy.

Specjalizacja w rynku pracy

Nasza ekspertyza w obszarze outplacementu oznacza, że zyskujesz dostęp do unikalnej bazy kandydatów gotowych na nowe wyzwania. Masz na wyciągnięcie ręki wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów i nie musisz poświęcać się długotrwałemu poszukiwaniu właściwych osób.

Korzyścią współpracy z  LHH Recruitment Solutions jest transparentność i klarowność kosztów, co pozwala dokładnie dostosować usługi do własnych możliwości finansowych. Oferujemy różne modele wyceny usług, których zakres różni się zależnie od tego, jakiego wsparcia potrzebujesz. Dodatkowo, zapewniamy możliwość skorzystania z bezpłatnej bazy kandydatów, co stanowi dodatkową wartość, ponieważ przyczynia się do oszczędności czasu i pieniędzy.

Nowoczesna i skuteczna rekrutacja pracowników

Odkryj profesjonalizm w rekrutacji z LHH Recruitment Solutions! Nasze usługi są stworzone z myślą o osiągnięciu celów w Twojej firmie poprzez dobór najlepszych kandydatów na różne stanowiska. Uważamy, że skuteczna rekrutacja pracowników polega na doborze ludzi, którzy wpisują się w etykę przedsiębiorstwa i są gotowi na wspólne rozwijanie przedsiębiorstwa. Podczas rozmówi rekrutacyjnych, wyłaniamy tych, którzy doskonale wpisując się w kulturę firmy i potrzeby Twojego biznesu, usprawniając onboarding nowego pracownika.

Tworzymy spersonalizowane strategie rekrutacji, oparte na autorskim podejściu w doborze i ocenie kandydatów. Nasz proces rekrutacji to wynik skutecznej i sprawdzonej metodologii, która jest stale wzbogacana o najnowsze trendy i dynamiczne zmiany na rynku pracy.

Zaufaj profesjonalizmowi LHH Recruitment Solutions i pozwól nam znaleźć najbardziej odpowiednich kandydatów dla Twojej firmy!

Proces rekrutacyjny z firmą zewnętrzną – dlaczego warto?

Teraz już wiesz, czym jest rekrutacja zewnętrzna pracowników ze wsparciem firmy LHH Recruitment Solutions, która pomaga wyłonić najbardziej pasującego kandydata na konkretne stanowisko. Korzystanie z usług LHH jest korzystne dla pracodawcy z wielu powodów. Przede wszystkim, specjaliści mają doświadczenie w przeprowadzaniu różnych metod rekrutacji, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, co przynosi najlepsze efekty.

Oferujemy dokładną weryfikację kandydatów na wolne stanowiska, co pozwala sprawnie pozyskać rzetelnego, kompetentnego, dobrego pracownika. Nasi konsultanci specjalizujący się w rekrutacji zadają pytania dotyczące konkretnych umiejętności, doświadczenia oraz pozostałych istotnych obszarów, co ułatwia proces selekcji. Są w stanie nie tylko umiejętnie przeprowadzić rozmowę, ale i pilnują każdego etapu cyklu rekrutacji, aby przebiegała ona jak najsprawniej.

Działamy zgodnie obowiązującymi przepisami, w tym z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych. Dzięki temu, proces rekrutacji odbywa się według obowiązujących regulacji.

Podsumowując, korzystanie z usług LHH Recruitment Solutions pozwala pracodawcy skorzystać z doświadczenia najlepszych specjalistów ds. HR i nie tylko. Dzięki temu zwiększa on efektywność procesu selekcji oraz znajduje najlepszych pracowników na wolne stanowiska w firmie. 

Gdy postawisz na wsparcie LHH Recruitment Solutions, zaoszczędzisz czas i wysiłek, których wymagałoby przeprowadzenie procesu rekrutacji samodzielnie. Zajmujemy się również aspektami formalnymi, doradztwem i onboardingiem, co daje pracodawcy pewność, że proces rekrutacji jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi regulacjami i najbardziej profesjonalnie.

Jesteśmy tutaj, żeby pomóc Ci wybrać najlepsze osoby na określone stanowisko na konkurencyjnym rynku pracy. To wszystko sprawia, że korzystanie z usług LHH Recruitment Solutions jest skutecznym i efektywnym rozwiązaniem dla pracodawców, szukających wysoko wykwalifikowanych pracowników na wolne stanowiska – również wysokiego szczebla.

Zapraszam do kontaktu!

Łukasz Gajek
Sales & Marketing Director

Napisz do nas!

  Imię i Nazwisko: *
  Firma: *
  Adres email: *
  Telefon: *

  * - pole wymagane.

  Dziekujemy za kontakt!

  Odezwiemy się niebawem.