Rekrutacje

Zapraszam do kontaktu!

Małgorzata Caban-Pytlarz
Business Development Manager

LHH Recruitment Solutions (wcześniej Spring Professional) to eksperci od profesjonalnych rekrutacji. Przeprowadzamy rzetelne wyłanianie potencjalnych kandydatów, nawet w bardziej wymagających branżach.

Jeśli Twoja firma zmaga się z dużymi wyzwaniami w procesie rekrutacji pracowników lub zależy Ci na wyłonieniu najlepszych kandydatów w specyficznym sektorze – jesteś we właściwym miejscu!

Osoby zainteresowane dodaniem CV do naszej bazy zapraszamy do przejścia TUTAJ.

Skuteczna rekrutacja pracowników – co nas wyróżnia?

Jako jedyna firma na rynku posiadamy rozwiązania rekrutacyjne PŁATNE oraz BEZPŁATNE.

 • Samodzielny proces rekrutacyjny – udostępniamy bezpłatny dostęp do bazy zmotywowanych, dostępnych od zaraz i zweryfikowanych kandydatów pochodzących z programów outplacementowych. Kandydaci znalezieni w ten sposób są bezpłatni.
 • Proces rekrutacyjny zlecony firmie zewnętrznej – uruchamiamy proces poszukiwania kandydatów zarówno w naszej bazie, jak i za pomocą metody direct search i networkingu.

To wszystko zwiększa szansę na znalezieniu właściwych kandydatów, nawet w przypadku deficytowych zawodów. Oferujemy najwyższej jakości obsługę, spełniającą Twoje oczekiwania na każdym etapie procesu rekrutacji.

Rekrutacja pracowników LHH Recruitment Solutions

Proponujemy współpracę w następujących obszarach:

 • IT, ITO & Telecom
 • Finance, SSC & BPO
 • Recruitment Process Outsourcing
 • Engineering & Logistics
 • Property & Construction
 • Sales & Marketing
 • Executive Search

Naszym celem jest wyłonienie najlepszych pracowników, którzy wpiszą się w potrzeby biznesu i Twojej organizacji. Kierujemy się autorskim podejściem do doboru i oceny, co determinuje skuteczność w wybraniu pasującego kandydata.

Proces rekrutacji oparty o skuteczną metodologię

 • Wiedza o firmie – nasz ekspert uzyska szczegółową wiedzę o Twojej firmie, jej działalności, strukturze, wyzwaniach i kulturze panującej w organizacji.
 • Specyficzne wymogi stanowiska – rekruter określi wymogi formalne dla potrzeb każdej rekrutacji, a także zapewni dokładny jej opis.
 • Wywiad – nasz ekspert skontaktuje się bezpośrednio z osobami podejmującymi decyzje w sprawie rekrutacji. Jest to kluczowe dla poznania aspektów technicznych i osobowościowych, które będą istotne w dopasowaniu do roli w organizacji.
 • Plan działania – przed rozpoczęciem procesu rekrutacji uzgodnimy harmonogram i zakres aktywności.
 • Poszukiwanie kandydatów – korzystamy z własnej, bogatej bazy danych. Poszukiwania wzbogacamy o tradycyjne kanały kontaktu i media społecznościowe.
 • Aktualizacje – na bieżąco informujemy o postępach procesu, ponieważ zależy nam, aby rekrutacja pracowników była maksymalnie transparentna zarówno dla kandydata, jak i Twojej firmy.

Jak wygląda skuteczna rekrutacja wykwalifikowanych kandydatów?

Proces rekrutacji pracowników wykwalifikowanych w LHH Recruitment Solutions składa się między innymi z:

 1. Określenia profilu idealnego kandydata – przed rozpoczęciem procesu rekrutacyjnego ważne jest dokładne zdefiniowanie wymagań, umiejętności, doświadczenia i cech, które są niezbędne do skutecznego wykonania pracy. To pozwala na precyzyjne określenie profilu idealnego kandydata i ułatwia dalszą selekcję.
 2. Efektywne metody rekrutacji i pozyskiwania kandydatów – skuteczna rekrutacja w LHH Recruitment Solutions opiera się na wykorzystaniu różnych źródeł pozyskiwania kandydatów. Wykorzystujemy ogłoszenia naboru na stronach internetowych, serwisach rekrutacyjnych w mediach społecznościowych oraz współpracujemy z agencjami rekrutacyjnymi. Ogromną rolę odgrywa wybór odpowiedniego źródła w zależności od branży, aby zwiększyć szansę na zainteresowanie ofertą pracy i przyciągnięcie odpowiednich kandydatów na dane stanowisko.
 3. Ocena kompetencji i umiejętności, czyli wstępna selekcja kandydatów – w trakcie procesu rekrutacyjnego stosujemy skuteczne narzędzia i metody oceny kompetencji i umiejętności kandydatów. W zależności od stanowiska mogą to być testy wiedzy, efektywnie poprowadzone rozmowy kwalifikacyjne, ocena case’ów czy symulacje sytuacyjne. W procesie rekrutacji oceniamy nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale też umiejętności miękkie, takie jak komunikacja, umiejętność pracy w zespole, zarządzania czasem itp.
 4. Profesjonalna i klarowna komunikacja – wszelkie informacje dotyczące pracy na danym stanowisku, wymagań, procesu rekrutacji itp. powinny być klarowne, precyzyjne i łatwe do zrozumienia. Dbamy o to, aby komunikacja z kandydatami była profesjonalna, uprzejma i terminowa. Wierzymy, że jest to najlepsza droga do budowania pozytywnych doświadczeń związanych z Twoją firmą.
 5. Skuteczne zarządzanie relacjami – dobrze zorganizowany proces rekrutacji to przede wszystkim odpowiednia komunikacja i dotrzymywanie obietnic. Zawsze informujemy kandydatów, jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji oraz po jakim czasie otrzymają informację zwrotną. Nawet jeśli dana osoba z jakichś przyczyn nie zostanie zatrudniona w firmie, to jest duża szansa na to, że weźmie udział w przyszłych rekrutacjach.
 6. Szybki proces decyzyjny – uważamy, że proces rekrutacji nowego pracownika powinien przebiegać nie tylko profesjonalnie, ale też sprawnie. Długotrwałe etapy rekrutacji mogą prowadzić do utraty zainteresowania kandydatów i trudności w wyłonieniu najlepszych talentów. Właściwe planowanie, koordynacja działań i współpraca wewnątrz zespołu rekrutacyjnego są kluczowe dla szybkiego podejmowania decyzji i skuteczności.

W LHH Recruitment Solutions robimy wszystko, aby rekrutacja pracowników uwzględniała nie tylko pełen profesjonalizm, ale też holistyczne podejście. Wdrażamy te wartości zarówno podczas rozmów kwalifikacyjnych, jak i wstępnej selekcji odpowiednich kandydatów.

Bierzemy pod uwagę techniczne umiejętności, cechy osobowościowe, pasję oraz motywację do wykonywania konkretnej pracy. Takie podejście pozwala nam na osiąganie oczekiwanych rezultatów i spełnianie celów przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy.

Usługa rekrutacji pracowników w LHH Recruitment Solutions – dlaczego warto nam zaufać?

Współpracując z LHH Recruitment Solutions masz dostęp do  wiedzy o polskim rynku i jednocześnie globalnych zasobów Lee Hecht Harrison. Jesteśmy obecni w 66 krajach, pracujemy z 15 tys. organizacji i 500 000 tys. kandydatów każdego roku.

W Polsce mamy biura w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Realizujemy projekty z różnych branż w całym kraju, dlatego możemy pochwalić się doświadczeniem na różnych rynkach pracy.

Rekrutacja pracowników w LHH Recruitment Solutions – poznaj nasze wartości!

Każdy przeprowadzany przez nas proces rekrutacji koncentruje się zarówno na potrzebach przedsiębiorstwa, jak i oczekiwaniach potencjalnych kandydatów. Wyróżnia nas:

 • Pasja – każdy z naszych pracowników działa z pasją i wierzy, że nasza praca może przyczynić się do poprawy jakości życia innych ludzi. Wiemy, jak ważnym aspektem jest wspierające środowisko pracy i otoczenie dopasowane do oczekiwań kandydata. Wszystkie etapy rekrutacji zorganizowane są w taki sposób, aby spełnić oczekiwania zarówno Twojej firmy, jak i nowego pracownika. Ta wspólna misja łączy nas i motywuje do osiągania coraz lepszych rezultatów.
 • Zorientowanie na klienta – klient zawsze jest w centrum naszej uwagi. Nasze działania i propozycje są dostosowane do jego potrzeb i mają na celu dostarczenie wartości zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
 • Zespołowość – jesteśmy świadomi, że, kluczem do osiągnięcia najlepszych rezultatów jest współpraca. Działamy jako zespół, podejmujemy decyzje wspólnie z zorientowaniem na cel naszych klientów. Dzięki takiemu podejściu dostarczamy wartość, której nie sposób osiągnąć w pojedynkę.
 • Pragmatyzm – rozumiemy realia biznesowe, w których funkcjonują nasi klienci. Proponujemy praktyczne rozwiązania, które są łatwe do wdrożenia i mają ogromną szansę na przyniesienie konkretnych efektów w codziennej pracy.
 • Efektywność biznesowa – jesteśmy dumni z naszej skuteczności! Stawiamy na proste struktury i narzędzia, które można przynoszą widoczne efekty w działalności naszych klientów.
 • Innowacyjność – mamy w sobie nieustanną chęć tworzenia. W każdym zespole stale zadajemy sobie pytanie: „czego potrzebują nasi klienci?” Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby rekrutacja pracowników w LHH Recruitment Solutions wyróżniała się innowacyjnością i skutecznością.

Nowoczesna i skuteczna rekrutacja pracowników

Odkryj profesjonalizm w rekrutacji z LHH Recruitment Solutions! Nasze usługi są stworzone z myślą o osiągnięciu celów w Twojej firmie poprzez dobór najlepszych kandydatów na różne stanowiska. Uważamy, że skuteczna rekrutacja pracowników polega na doborze ludzi, którzy wpisują się w etykę przedsiębiorstwa i są gotowi na wspólne rozwijanie przedsiębiorstwa. Podczas rozmówi rekrutacyjnych, wyłaniamy tych, którzy doskonale wpisując się w kulturę firmy i potrzeby Twojego biznesu!

Tworzymy spersonalizowane strategie rekrutacji, oparte na autorskim podejściu w doborze i ocenie kandydatów. Nasz proces rekrutacji to wynik skutecznej i sprawdzonej metodologii, która jest stale wzbogacana o najnowsze trendy i dynamiczne zmiany na rynku pracy.

Zaufaj profesjonalizmowi LHH Recruitment Solutions i pozwól nam znaleźć najbardziej odpowiednich kandydatów dla Twojej firmy!

 

Zapraszam do kontaktu!

Małgorzata Caban-Pytlarz
Business Development Manager

Napisz do nas!

  Imię i Nazwisko: *
  Firma: *
  Adres email: *
  Telefon: *

  * - pole wymagane.

  Dziekujemy za kontakt!

  Odezwiemy się niebawem.