Account Manager w dziale Digital Power

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Dla naszego Klienta – Lidera w branży źródeł alternatywnych oraz czołowego dostawcy rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej i komunikacyjnej oraz urządzeń inteligentnych, poszukujemy osoby na stanowisko: Account Manager w dziale Digital Power

Twój zakres obowiązków
– Rozwój relacji oraz poziomu sprzedaży u partnerów biznesowych (dystrybutorów produktów firmy),
– Pogłębianie wiedzy o klientach w celu dostosowania strategii klienta i opracowania wspólnego biznesplanu,
– Aktualizowanie wiedzy rynkowej, w tym analizy konkurencji, polityki branżowej, wielkości rynku, mapy dystrybutorów, opinii klienta końcowego,
– Tworzenie strategii/kampanii marketingowej w celu utrzymania pozycji lidera w branży alternatywnych źródeł energii,
– Zarządzanie i monitorowanie operacji sprzedaży / dostaw / realizacji kluczowych programów sprzedaży / relacji z klientami,
– Wspieranie dystrybutorów/klientów w planowaniu i realizacji działań marketingowych.

Wymagania pracodawcy
– Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B fotowoltaicznej lub energetycznej,
– Bardzo dobry poziom komunikacji w języku angielskim (B2),
– Wykształcenie wyższe,
– Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz wiedza techniczna,
– Umiejętność analizy danych,
– Dostępność do pracy stacjonarnej w biurze w Warszawie oraz otwartość na wyjazdy służbowe na terenie Polski,
– Wykształcenie wyższe (licencjat) lub wyższy stopień w pokrewnej dziedzinie,
– Umiejętność pracy w dynamicznym i szybkim środowisku w organizacji międzykulturowej.

Mile widziane
– Doświadczenie w sprzedaży falowników fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje
– Zatrudnienie agencyjne w ramach umowy o pracę (pierwsza umowa na rok),
– Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
– Bonus roczny wypłacany co pół roku,
– Możliwość rozpoczęcia pracy elastycznie w godzinach 08:00-09:00,
– Darmowy parking pracowniczy w siedzibie firmy,
– Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Luxmed poszerzona o opiekę dentystyczną, karta Multisport współfinansowana, platforma benefitowa Medicover,
– Pracę stacjonarną z biura w Warszawie połączoną z wyjazdami służbowymi na terenie Polski,
– Narzędzia pracy: laptop, karta SIM służbowa, rozliczane delegacje za podróże służbowe (wymagane posiadanie własnego telefonu oraz samochodu),
– Benefity pozapłacowe: masaże biurowe (15-minutowe na krześle górnych partii ciała), zniżki dla pracowników, okazjonalne prezenty.