Automatyk

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Dla naszego klienta z branży aluminiowej poszukujemy osoby gotowej pracować na stanowisku Automatyka w dziale utrzymania ruchu.

Zakres obowiązków:
• Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn produkcyjnych
• Nadzór nad prawidłową pracą maszyn
• Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń
• Wypełnianie wymaganej dokumentacji technicznej
• Montaż, konserwacja i programowanie systemów wizyjnych
• Współpraca z innymi działami zakładu oraz firmami zewnętrznymi
• Wykonywanie podstawowych instalacji automatyki przemysłowej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka lub pokrewne
• Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Umiejętność usuwania awarii i naprawy systemów automatyki przemysłowej
• Znajomość zagadnień z zakresu automatyki i robotyki
• Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC
• Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
• Uprawnienia SEP do 1 kV
• Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• Otwartość, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
• Znajomość programów AutoCAD, SolidWorks lub podobnych

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00. 22:00 – 6:00)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Premie miesięczne
• Kartę MultiSport
• Kartę lunchową
• Owocowe środy
• Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,
• Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (składki opłacane przez pracodawcę)
• Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach