Ekspert ds. przekładni lotniczych

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby chętnej pracować na stanowisku Eksperta w dziale R&D

Zakres obowiązków:
• Zapewnianie wsparcia technicznego inżynierom działu R&D
• Rozwiązywanie problemów technicznych
• Prowadzenie zespołów projektowych
• Identyfikacja obszarów do doskonalenia
• Szkolenia pracowników z nowych technologii i trendów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, lotnictwo, budowa maszyn
• Doświadczenie w pracy w dziedzinie przekładni lotniczych
• Wiedza techniczna i doświadczenie w projektowani i analizie przekładni
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku
• Otwartość na dzielenie się wiedzą
• Komunikatywność

Oferujemy:
• Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Premie kwartalne
• Nagrody jubileuszowe
• Elastyczny czas rozpoczęcia pracy – miedzy 7:00 a 9:00
• Możliwość pracy zdalnej (2-razy w tygodniu)
• Możliwość dofinansowania relokacji
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Dofinansowanie do kursów i szkoleń oraz dostęp do platform learningowych
• Możliwość zdobycia uprawnień i licencji
• Dofinansowanie do nauki języków obcych
• Ubezpieczenie na życie
• Prywatna opieka zdrowotna
• Preferencyjne pożyczki
• Program poleceń pracowniczych
• Miejsca parkingowe dla pracowników
• Dodatkowe świadczenia: owoce, dofinansowanie do posiłków, pikniki rodzinne, imprezy integracyjne
• Miejsce pracy: okolice Rzeszowa