Elektromonter

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Dla naszego klienta – firmy zajmującej się automatyzacją produkcji, poszukujemy osoby gotowej pracować na stanowisku Elektromontera.

Zakres obowiązków:
• Prace elektryczne w obiektach przemysłowych na terenie Niemiec
• Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją
• Przygotowywanie tras kablowych

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Udział w innowacyjnych projektach
• Zapewnienie ciągłości projektów
• Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu i umiejętnościom o
• Przejrzysty system premiowy
• Dieta w wysokości 49 euro za dzień
• Samochód służbowy
• Pracodawca pokrywa koszt wyjazdu oraz zakwaterowania
• Zakwaterowanie w pensjonatach lub hotelach w pojedynczych pokojach
• Docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
• Ubezpieczenie wyjazdowe