HR Business Partner

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy HR Business Partnera, który będzie współuczestniczył w realizacji polityki personalnej, realizacji projektów personalnych oraz będzie wspierał rozwój zakładu produkcyjnego.

Miejsce pracy: Kozietuły Nowe, okolice Grójca (możliwość jednego lub dwóch dni pracy zdalnej)

Twój zakres obowiązków:
Identyfikacja obszarów HR do rozwoju w zakładzie, rekomendacja rozwiązań i wprowadzanie w życie (np. rekrutacja, rozwój pracowników, rozwój talentow, plany sukcesji, etc.)
Realizacja działań w obszarze employer-brandingu
Przygotowywanie komunikacji wewnętrznej skierowanej do pracowników
Inicjowanie działań w obszarze budowania atrakcyjnego miejsca pracy (GPTW)
Prowadzenie controllingu personalnego (raporty miesięczne)
Doradzanie, wspieranie business partnerów w obszarze prawa pracy, rozwoju zespołów, realizacji celów, efektywnych struktur organizacyjnych
Dbałość o dobra atmosferę pracy

Wymagania pracodawcy:
Kilkuletnie doświadczenie w roli HRBP w firmach produkcyjnych
Bardzo dobra znajomość prawa pracy
Orientacja biznesowa
Wysoka kultura osobista
Praca w zgodzie z etyka zawodowa
Problem solving
Umiejętności zarządzania zmianą
Elastyczność i umiejętność pracy z priorytetami
Budowanie pozytywnych relacji
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:
Znajomość systemu SAP

Pracodawca oferuje:
Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Możliwość pracy hybrydowej po wdrożeniu w obowiązki (1-2 dni w tygodniu)
Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta na umowę o pracę
Miejsce pracy: Kozietuły Nowe, okolice Grójca