Konstruktor analiz wytrzymałościowych

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby chętnej pracować na stanowisku Konstruktora analiz wytrzymałościowych.

Zakres obowiązków:
• Tworzenie analiz wytrzymałościowych w oprogramowaniu ANSYS (statycznych, dynamicznych, termicznych, przepływowych)
• Przeprowadzane symulacji analiz wytrzymałościowych
• Obliczanie występujących obciążeń
• Przeprowadzanie badań i analiz strukturalnych części, zespołów i systemów przekładni
• Tworzenie dokumentacji, raportów oraz przeprowadzanie ich analizy
• Udział w szkoleniach technicznych w zakresie produktów, systemów, podejść i metod STS

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: mechanika, lotnictwo,
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2,
• Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem ANSYS,
• Doświadczenie w korzystaniu z pakietów obliczeniowych MES
• Znajomość budowy przekładni lotniczej: kół zębatych, wałków, obudowy.
• Znajomość zachowania materiałów pod obciążeniem, wytrzymałości materiałów i metod obliczeń numerycznych
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Znajomość oprogramowania CAD lub pokrewnych

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w innowacyjnym sektorze produkcyjnym
• Premie kwartalne
• Nagrody jubileuszowe
• Elastyczny czas rozpoczęcia pracy – miedzy 7:00 a 9:00
• Możliwość pracy zdalnej (2-3 razy w tygodniu)
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Dofinansowanie do kursów i szkoleń oraz dostęp do platform learningowych
• Możliwość zdobycia uprawnień i licencji
• Dofinansowanie do nauki języków obcych
• Ubezpieczenie na życie
• Prywatna opieka zdrowotna
• Preferencyjne pożyczki
• Program poleceń pracowniczych
• Miejsca parkingowe dla pracowników
• Dodatkowe świadczenia: owoce, dofinansowanie do posiłków, pikniki rodzinne, imprezy integracyjne
• Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośrednio w firmie naszego Klienta.