Kontroler Finansowy

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Dla naszego Klienta, domu mediowego z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kontrolera Finansowego.

Miejsce pracy: Warszawa
Model pracy: hybrydowy

Twój zakres obowiązków:
Udział w procesie zamknięcia ksiąg oraz w procesie raportowania danych finansowych do Zarządu
Kontrola poprawności uznawania przychodów pod względem zgodności z umowami i procedurami grupy
Kontrolą kont wynikowych i bilansowych wg procedur finansowych
Kontakt ze spółkami w grupie i poszczególnymi działami w ramach uzgodnień i analiz, szczególnie w zakresie Clients Profitability
Przygotowywanie budżetów rocznych i prognoz ad-hoc
Przygotowywanie podsumowania kalkulacji zrealizowanych przychodów (analiza pod względem odchyleń od planów)
Współtworzenie oraz usprawnienia raportów/analiz na dużej bazie danych za pomocą Excel, VBA

Wymagania pracodawcy:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Zaawansowana znajomość MS Excel (w tym VBA).
Wykształcenie wyższe: Finanse i Rachunkowość, Analiza Finansowa, Ekonomia lub zbliżone.
Samodzielność i proaktywność.
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Mile widziane:
Znajomość systemu Enova

Pracodawca oferuje
Stabilne środowisko pracy oraz wybór formy zatrudnienia
Pracę w trybie hybrydowym (3 dni-biuro, 2 dni-home office)
Pracę w nowoczesnym biurze (m.in. strefy relaksu, pokoje gier i masażu)
Lekcje języka angielskiego
Prywatne ubezpieczenie medyczne
Proces wdrożeniowy i wsparcie zespołu