Kupiec operacyjny

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby gotowej do pracy i rozwoju na stanowisku Kupca operacyjnego.

Zakres obowiązków:
• Zakup komponentów do produkcji,
• Przetwarzanie wniosków zakupowych zgodnie z zasadami i procedurami firmy,
• Zarządzanie istniejącym umowami,
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z dostawcami,
• Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe,
• Doświadczenie w obszarze zakupów (może pochodzić z praktyk lub staży).
• Znajomość obsługi komputera i programów MS Office (w szczególności MS Excel),
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
• Zdolność szybkiej i kompleksowej analizy danych,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Motywacja i chęć do nauki i rozwoju.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Proces przyuczenia i wdrożenia do pracy,
• Elastyczny czas rozpoczęcia pracy miedzy 8:00 a 9:00,
• Praca zdalna 4 dni w miesiącu,
• Premia miesięczna,
• Pakiet socjalny (bonusy świąteczne i wakacyjne),
• Ubezpieczenie grupowe,
• Pakiet medyczny Lux Med,
• Karta Multisport.
• Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Klienta.