Młodszy inżynier jakości ds. projektów

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Opis stanowiska:
• Przeprowadzanie i ocena analiz ryzyka
• Planowanie jakości dla nowych projektów
• Zapewnianie zgodności z normami branży
• Wykorzystywanie narzędzi jakościowych przy planowaniu projektów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane: zarządzanie i
inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość narzędzi jakościowych: SPC, PPAP, APQP, FMEA
• Znajomość rysunku technicznego
• Język angielski- minimum B1

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej
bezpośrednio z Naszym Klientem
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę na 1 zmianę po 8 h (start pracy między 7:00 a 9:00)
• Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka
medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, platforma do nauki
języków, szkolenia
• Dofinansowanie do relokacji
• System poleceń pracowniczych
• Miejsce pracy: Krotoszyn