Młodszy inżynier projektant

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Jesteś absolwentem studiów technicznych i poszukujesz pierwszej pracy? Masz zmysł techniczny i szukasz swojej ścieżki kariery? Chcesz wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach w praktyce? Dla naszego klienta z branży lotniczej poszukujemy osoby gotowej do pracy na stanowisku Młodszego inżyniera projektanta.

Zakres obowiązków:
• Projektowanie układów sterowania, wyposażenia pojazdów,
• Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
• Analiza i eliminowanie niezgodności pojawiających się w procesie produkcyjnym
• Współpraca z działem technologicznym i produkcyjnym,
• Udział w procesach certyfikacyjnych.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Znajomość środowiska CAD (lub pokrewnych),
• Umiejętności techniczne,
• Język angielski na poziomie komunikatywnym – min. B1,
• Dobra organizacja pracy,
• Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• Doświadczenie w projektowaniu (może pochodzić z praktyk lub staży)

Oferujemy:
• Proces przyuczenia i wdrożenia do pracy,
• Zatrudnienie w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Czas pracy: 7:00 – 15:00,
• 4 dni pracy zdalnej w miesiącu,
• Premia miesięczna,
• Pakiet socjalny (bonusy świąteczne i wakacyjne),
• Ubezpieczenie grupowe,
• Pakiet medyczny Lux Med,
• Karta Multisport.
• Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Klienta.