Młodszy konstruktor układów elektrycznych

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Jesteś absolwentem studiów technicznych i poszukujesz pierwszej pracy? Chcesz wykorzystać w praktyce wiedzę, którą zdobyłeś na studiach? Przyjdź do nas i rozwijaj się w branży lotniczej. Oferujemy pełny proces wdrożenia do pracy w dziale awioniki. Dla naszego klienta poszukujemy osoby gotowej do pracy na stanowisku Młodszego konstruktora układów elektrycznych.

Zakres obowiązków:
• Projektowanie układów elektrycznych w 2D,
• Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej w zakresie układów elektrycznych,
• Proponowanie, określanie i modyfikowanie wymagań technicznych i założeń projektowych,
• Bieżące prowadzenie ewidencji części i zestawień materiałowych,
• Analiza i eliminowanie niezgodności pojawiających się w procesie produkcyjnym.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: elektrotechnika, elektryka, mechatronika,
• Znajomość środowiska CAD (lub pokrewnych).
• Wiedza techniczna z zakresu elektryki, elektrotechniki,
• Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:
• Znajomość innych programów do projektowania

Oferujemy:
• Zatrudnienie w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Proces przyuczenia i wdrożenia do pracy,
• Czas pracy: 7:00 – 15:00,
• Premia miesięczna,
• Pakiet socjalny (bonusy świąteczne i wakacyjne),
• Ubezpieczenie grupowe,
• Pakiet medyczny Lux Med,
• Karta Multisport.