Operator urządzeń energetycznych, docelowo Mistrz

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Dla naszego Klienta – przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem mediów energetycznych, poszukujemy osoby chętnej pracować na stanowisku Operatora urządzeń energetycznych. Docelowo niniejszy pracownik obejmie stanowisko Mistrza.

Zakres obowiązków:
• Obsługa urządzeń energetycznych (turbogeneratory, pompy zasilające, wymienniki ciepłownicze),
• Organizacja i zapewnienie wymaganych parametrów wytwarzanych mediów,
• Zachowanie ciągłości i prawidłowości działania układu pracy urządzeń.

Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne (energetyka, elektryka lub pokrewne),
• Znajomość zasad funkcjonowania elektrociepłowni oraz urządzeń energoelektronicznych,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym – 4 brygadowym,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,
• Motywacja i chęć do nauki.

Mile widziane:
• Posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych E lub D w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, urządzeń grupy 2,
• Znajomość procedur i przepisów bezpieczeństwa związanych z pracą w energetyce,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem (2 miesiące, 7 miesięcy, czas nieokreślony),
• Pracę w systemie czterobrygadowym: 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00,
• Grafik roczny – pozwalający zaplanować życie prywatne z wyprzedzeniem,
• Możliwość nauki zawodu, pełne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki,
• Możliwość rozwoju zawodowego – docelowo na stanowisku Mistrza,
• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,
• Benefity: dofinansowanie do studiów kierunkowych, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny, opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowy dzień wolny, bezpłatne szczepienia przeciwko grypie, program poleceń pracowniczych,
• Nagrody: np. z okazji dnia energetyka, nagroda stabilizacyjna, nagroda grudniowa, nagroda inflacyjna,
• ZFŚS: („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, pożyczki na remont, zakup mieszkania – nisko oprocentowane: maksymalnie 2%, dodatkowe świadczenia świąteczne).