Specjalista ds. księgowych

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Dla naszego klienta, jednego z największych dystrybutorów kawy w Polsce poszukujemy Specjalisty / Księgowego ds. zobowiązań.

Twój zakres obowiązków:
Weryfikowanie i rejestrowanie faktur w systemie elektronicznego obiegu dokumentów
Księgowanie faktur kosztowych i wyciągów bankowych
Wystawianie not księgowych
Uzgadnianie i potwierdzanie sald kont dostawców
Przygotowywanie sprawozdań statystycznych
Udział w projektach wewnętrznych mających wpływ na procesy księgowe

Wymagania pracodawcy:
Doświadczenie na podobnym stanowisku – około 3 lata
Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: rachunkowość i finanse)
Dobra znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych
Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym szczególnie programu Excel
Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
Dobrej organizacji pracy własnej, sumienności oraz zdolności analitycznych

Mile widziane:
Znajomość systemu SAP

Pracodawca oferuje
Pracę w zespole pełnym pasji i zaangażowania
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w cyklicznych szkoleniach z zakresu podatków oraz dodatkowy budżet szkoleniowy
Nauka języka angielskiego – przez platformę E-tutor lub kurs stacjonarny w Swadzimiu z lektorem
Program kafeteryjny myBenefit
Pakiet opieki medycznej
Dofinansowanie do wypoczynku
Dojazd firmowym transportem z centrum Poznania