Katalog CL - KOD RABATOWY

Już dzisiaj możesz uzyskać 5% lub 7% rabatu przy realizacji programu Compact Learning dla swojej firmy. Wystarczy, że rozpoczniesz program w 2019 roku!

  • Jeśli zrealizujesz w całości nie mniej niż 10 wydarzeń (modułów i sesji dobrych praktyk) – możesz uzyskać 5% rabatu od ceny całego projektu
  • Jeśli zrealizujesz Jeśli zrealizujesz w całości nie mniej niż 17 wydarzeń (modułów i sesji dobrych praktyk) – możesz uzyskać 7% rabatu od ceny całego projektu

 

Aby zapewnić sobie rabat JUŻ DZISIAJ poproś o kod rabatowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłego kontaktu marketingowego w sprawie oferowanych usług:

Szanujemy Twoją prywatność i dbamy o przetwarzane dane osobowe. Administratorem Twoich danych jest DEVELOPMENT AND BUSINESS CONSULTING GNIAZDOWSKI I PARTNERZY SP. K. z siedzibą Łodzi, wyłączny reprezentant na polskim rynku marki Lee Hecht Harrison. Przetwarzamy Twoje dane przede wszystkim w celu skontaktowania się z Tobą, odpowiedzi na Twoje zapytanie ze względu na nasz prawnie uzasadniony interes lub w celu złożenia Ci oferty, jeśli poprosiłeś nas o jej złożenie – w celu podjęcia działań na Twoje żądanie, przed zawarciem umowy. Jeżeli wyraziłeś taką wolę, przetwarzamy Twoje dane również w celu kontaktowania się z Tobą w przyszłości w sprawie oferowanych przez nas usług lub w celu przesyłania newslettera oraz informacji o organizowanych przez nas wydarzeniach i webinarach. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w polityce prywatności.

Podziel się