Wsparcie rekrutacji

Darmowa wyszukiwarka kandydatów do Twoich rekrutacji

Rozumiemy, że rekruterzy chcą dotrzeć do kandydatów szybko, w dogodnym dla siebie momencie i czasie.  Aby odpowiedzieć na tę potrzebę i  usprawnić proces docierania do naszych kandydatów przygotowaliśmy i wdrożyliśmy specjalną wyszukiwarkę dla osób prowadzących rekrutacje.

Aby skorzystać z bazy kandydatów, wystarczy skontaktować się z nami i założyć indywidualne konto.

Infografika wyszukiwarka kandydatów do rekrutacji

Zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się jak możemy pomóc w Twoich rekrutacjach

Chcesz sprawdzić jakich kandydatów mamy aktualnie w bazie?
 

Bezpłatne wsparcie Twojego procesu rekrutacji

Infografika Rekrutacja i baza kandydatów
 
 

Nasi klienci to specjaliści oraz managerowie, którzy:

  • mają jasno określone preferencje zawodowe, wiedzą jakiej pracy szukają, aplikując na dane stanowisko podejmują przemyślane decyzje
  • są świetnie przygotowani do rozmowy i umieją klarownie opowiadać o swoich doświadczeniach zawodowych
  • są dostępni do podjęcia pracy „od zaraz”

Szczegóły jak pomagamy rekrutować

Przejrzyj listę poniższych pytań i odpowiedzi, aby dowiedzieć się więcej. Skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś rozpocząć współpracę jak najszybciej lub uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

Wspieramy procesy rekrutacyjne bezpłatnie rekomendując konkretnych kandydatów, poprzez umożliwienie rekruterom dostępów do bazy kandydatów i poprzez możliwość skierowania informacji o prowadzonej rekrutacji do naszych kandydatów.

Wszyscy rekruterzy, niezależnie czy reprezentują pracodawców czy firmy doradcze prowadzące projekty rekrutacyjne mogą skorzystać z naszej pomocy.

Baza ma charakter dynamiczny, w każdym miesiącu dodajemy nowe osoby, a Ci którzy podjęli pracę zostają z bazy usunięci, jeśli są niedostępni dla rekruterów. Zadzwoń do nas jeśli jesteś ciekaw jakich kandydatów mamy w bazie obecnie: odpowiemy na Twoje pytania.

W ramach programów outplacementowych, ich uczestnicy we współpracy z konsultantami opracowują CV, które udostępniamy rekruterom. Rozmawiamy z przedstawicielami działów personalnych oraz headhunterami o prowadzonych przez nich projektach, jak również najczęstszych wyzwaniach w tym obszarze. Dzięki temu rekomendujemy uczestników programów na konkretne oferty pracy, dlatego też bardzo ważnym elementem naszej współpracy jest wymiana informacji o prowadzonych przez Ciebie projektach rekrutacyjnych oraz osobach, jakie możesz zaangażować do tych projektów. To, na czym nam zależy, to informacja zwrotna na temat procesu rekrutacyjnego, który prowadzisz. Kontakt z kandydatem, umówienie spotkania, negocjacje oraz finalnie – zatrudnienie, pozostawiamy również na linii kandydat – rekruter.

Sponsorem działań w programie jest firma, z którą rozstał się kandydat. To oznacza, że już raz zostaliśmy opłaceni za działania, które wspierają uczestnika na rynku pracy i nie pobieramy opłaty po raz drugi.

To bardzo proste! CV uczestników naszych programów umieszczamy w bazie kandydatów www.4job.pl.

Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o prowadzonych przez Ciebie rekrutacjach oraz naszych kandydatach!

Artykuły eksperckie

Podziel się