Wydarzenia

Pracownik nowej normalności. Webinar LHH | 16 października, godz. 9:30

08-09-2020

Świat jest coraz bardziej V.U.C.A. Zmiany przyspieszają i wymagają jeszcze szybszych reakcji oraz coraz większej samodzielności od każdego pracownika. Organizacje w odpowiedzi na kryzys pandemii zmieniły i zmieniają funkcjonowanie.
Zapraszamy na nasz cykliczny webinar, na którym Izabela Strożek i Stefan Bulaszewski opowiedzą jakie kompetencje powinni rozwijać pracownicy by sprostać wymogom "nowej normalności"

O budowaniu własnej marki. Webinar LHH | 4 września 2020, godz. 9:30

31-08-2020

Czym jest marka własna? Czy umiejętność jej budowania jest potrzebna osobom medialnym czy każdemu z nas? W jaki sposób budować swoją markę wewnątrz organizacji i czy warto to robić? Czy czas kryzysu i ciągłych zmian jest dobrym momentem na myślenie o swoim wizerunku? Na te pytania odpowiemy w czasie webinaru poświęconemu budowaniu marki własnej, który poprowadzi Magdalena Dziubczyńska-Detko, Executive Consultant i Trener Biznesu, LHH Polska. Zapraszamy!

Jak dobrze wybrać Coacha by współpraca miała sens? Webinar LHH | 22 września 2020, godz. 9:30

28-08-2020

Zapraszamy na webinar poświęcony zagadnieniom związanym z wyborem profesjonalnego coacha. Renata Grelewicz, Coach i Trener Biznesu LHH Polska odpowie na pytania kogo, dla kogo i jak wybrać? Opowie o sile pierwszego wrażenia i magii chemii między ludźmi. To wszystko utwardzi konkretnymi wskazówkami jak dobrze wybrać i na co zwrócić uwagę, aby stanąć po stronie etyki, kompetencji i wartości dla Klienta, Biznesu i HR-u.

Outplacement - jak przygotować i przeprowadzić? Webinar LHH | 17 września, godz. 9:30

28-08-2020

Czas pandemii COVID19 dla wielu firm jest okresem weryfikacji dotychczasowych strategii i modeli działania. W związku z potrzebą adaptacji do nowej sytuacji rynkowej w wielu organizacjach uruchomiono programy restrukturyzacji i zwolnień. Większość organizacji ma świadomość, że są to trudne decyzje. Część ma też gotowość wsparcia odchodzących. 17 września o godz. 9:30 zapraszamy na nasz cykliczny webinar, na którym opowiemy jakie rozwiązania przyjmują organizacje i jak odpowiedzialnie przeprowadzić pracowników przez ten trudny czas.

O networkingu i partnerstwie biznesowym. Webinar LHH | 8 września 2020, godz. 9:30

28-08-2020

Po co networkować w organizacji i poza nią? Na ile budowanie sojuszy jest potrzebne w nowej normalności i wspiera markę lidera? Na czym polega skuteczny networking? Na webinarze prowadzonym 8 września o 9.30 przez Małgorzatę Kwiatkowską, Senior Coacha LHH Polska, odświeżysz spojrzenie na jedną z ważnych kompetencji menedżerskich: NETWORKING.

Pracownik nowej normalności. Webinar LHH | 31 sierpnia, godz. 9:30

03-08-2020

Świat jest coraz bardziej V.U.C.A. Zmiany przyspieszają i wymagają jeszcze szybszych reakcji oraz coraz większej samodzielności od każdego pracownika. Organizacje w odpowiedzi na kryzys pandemii zmieniły i zmieniają funkcjonowanie.
Zapraszamy na nasz webinar, na Izabela Strożek i Stefan Bulaszewski opowiedzą jakie kompetencje powinni rozwijać pracownicy by sprostać wymogom "nowej normalności"

Mądra restrukturyzacja. Webinar LHH | 25 sierpnia, godz. 9:30

03-08-2020

Obecna rzeczywistość biznesu staje się coraz bardziej złożona. COVID-19 zakwestionował wiele z przyjętych do tej pory pewników sprawnego zarządzania. Przed licznymi organizacjami rysuje się realne wyzwanie przygotowania i przeprowadzenia procesu restrukturyzacji w mniejszej czy większej skali. Spojrzenie na ten proces jako projekt jednocześnie biznesowy i HR-owy daje szanse zarówno zarządzenia ryzykami społecznymi, jak też osiągnięcia oczekiwanych efektów biznesowych. Jak w praktyce przeprowadzić „mądrą restrukturyzację”, która zapewni dobry start w „nowej normalności” opowiedzą Agnieszka Jagiełka i Piotr Kuron. Zapraszamy!

O gotowości do rozwoju. Webinar LHH | 29 lipca 2020, godz. 9:30

30-06-2020

Nowa rzeczywistość wymaga od nas wszystkich ukształtowanie innego podejścia do własnego rozwoju i uczenia się. Jak na co dzień budować w sobie gotowość do rozwoju kompetencji w zmiennych czasach i uczyć się nowych rzeczy? Jak łączyć myślenie o rozwoju i własnej karierze, uwzględniając potrzeby nowej rzeczywistości. Jak efektywniej wykorzystywać to czego nauczyłe(a)m się na szkoleniu? 29 lipca o godz. 9:30 zapraszamy na webinar, w którym Małgorzata Kwiatkowska, Executive Consultant i Trener LHH Polska opowie, na co każdy powinien zwrócić obecnie szczególną uwagę by zrewidować swoje podejście do rozwoju i optymalnie wpasować się w nową normalność.

Podziel się