COMPACT LEARNING WDROŻENIA

31-01-2019

 

…czyli jak ugryźć temat rozwoju i zaangażowania pracowników?

 

Krótkie i treściwe business case’y. Praktycy praktykom – wspieramy wymianę wiedzy w środowisku HR.

 

Za nami kolejny rok pełen ciekawych projektów zrealizowanych z klientami! Rok intensywnego rozwoju i dynamicznych zmian w wielu organizacjach.

  • Z jakimi wyzwaniami mierzą się współcześnie HRowcy?
  • Jak odpowiadają na potrzeby utrzymania niskiej rotacji, wysokiego zaangażowania i profesjonalizmu w zarządzaniu ludźmi?

 

Zobaczcie i posłuchajcie naszych praktyków HR. Już dzisiaj można się zapisać na wybrany z cyklu darmowych webinarów Compact Learning Wdrożenia.

Każde wydarzenie to inny prowadzący: HR Manager, HR Business Praktyk, ekspert z biznesu który w samych konkretach opowie o wyzwaniach własnej firmy i o tym, jak zostały one zaadresowane.

 

Kliknij na wybrany temat, aby zapisać się już dzisiaj!

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

 

1 marca, godz. 9:30

„Jak tworzyć wśród pracowników międzypokoleniową współpracę  opartą na zaufaniu i szacunku?”

Anna Domańska

People Partner

Fortum Power & Heat Polska

Obecny rynek pracy i ramy funkcjonowania przedsiębiorstw podlegają silnym uwarunkowaniom społecznym i ekonomicznym. Zespoły zarządzające zadają sobie pytanie w jaki sposób tworzyć kulturę organizacyjną firmy, tak aby była ona gotowa realizować swoją strategię w świecie zdefiniowanym przez VUCA.

W Fortum postawiliśmy na ‘otwarte przywództwo’ tworząc program rozwojowy pod hasłem Open Leadership for Results, do którego zaprosiliśmy  doświadczonych Managerów i  Young Professionals na wczesnym etapie kariery.  W czasie webinaru opowiem jak przebiegał program, z jakimi wyzwaniami musieliśmy się zmierzyć i jakie uzyskaliśmy rezultaty.

Zapisz się

 

 

3 kwietnia, godz. 9:30

„Poprawa wyników produkcji poprzez rozwój kompetencji, postaw oraz relacji liderów w dziale produkcji i HR Business Partnerów.”

Anna Macidłowska

HR Manager Europe

Wagon Service Ostróda

Wyzwania biznesowe i dynamika zmian w organizacjach rodzą szereg wyzwań, z którymi muszą zmierzyć się menedżerowie zarządzający ludźmi. To także rzeczywistość, w której ulega redefinicji funkcja HR. Czy HR może w realny sposób wspierać realizację kluczowych wskaźników? Na jakie kompetencje zwrócić szczególną uwagę, aby odpowiedzieć na wymagania rynku? Na te i inne pytania odpowiem w czasie  webinaru. 

 

Zapisz się

 

 

18 czerwca, godz. 9:30

„Jak inwestycje w ludzi  i systemy mogą zwiększyć efektywność operacyjną przedsiębiorstwa?”

Joanna Blajerowska

Specjalista ds.Rozwoju Organizacji i Szkoleń

FAMUR SA

Paweł Sosnica

Mistrz i Lider Lean Management

FAMUR SA

Zmiany osób zarządzających i coraz większe wymagania rynku spowodowały, że skupiliśmy się na kierownikach i liderach, którzy na co dzień dzielą czas między wyzwaniami kontrahentów a sprostaniem wymogom firmy. Dla nich powstała Akademia Menedżera oparta o formułę Compact Learning i kolejne projekty rozwojowe, które miały im ułatwić funkcjonowanie w fabryce wg wprowadzanej koncepcji Lean Management.

Zapisz się

 

 

27 listopada, godz. 9:30

„Efektywność w szkoleniach i rozwoju – jak to robić inaczej czyli Compact Learning w Ghelamco”

Łukasz Szalkowski

HR Director

GHELAMCO POLAND

W czasie webinaru opowiem jak godzić sprzeczne oczekiwania wobec rozwoju z realnymi możliwościami ludzi i biznesu. Pokażę jak wzmacniać efekty uczenia się i jak zadbać o przepływ wiedzy i dobrych praktyk.

 

Zapisz się

 

 

 

W PRZYGOTOWANIU KOLEJNE WYDARZENIE, które poprowadzi Łukasz Szalkowski, HRD w GHELAMCO POLAND. Szczegóły juz wkrótce!

 

Webinary rozpoczynają się o godz. 9:30 i trwają 45 min.  Są bezpłatne, dedykowane dyrektorom personalnym, HRBP i specjalistom HR.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsza rejestrację.

Zapraszamy!

 

Więcej informacji o Compact Learning znajdziesz tutaj www.compactlearning.pl  lub kontaktując się z Jackiem Puszakowskim jacek.puszakowski@dbm.pl | tel. 693 410 621