Wydarzenia

Promowanie kobiet w biznesie - moda czy potrzeba? WEBINAR LIVE 8 marca o godz. 9:30

04-03-2019

 

8 marca o godz. 9:30 WEBINAR LIVE - Promowanie kobiet w biznesie - moda czy  potrzeba? 

Uczcijcie z nami Międzynarodowy Dzień Kobiet, biorąc udzial w  wydarzeniu online o kobietach w biznesie! Rozpoczynamy jak zawsze o 9:30 i prosimy o zarezerwowanie 45 minut. Tym razem nasz webinar poprowadzi Agnieszka Jagiełka, Partner naszej firmy i jedna z czterech kobiet w naszym Zarządzie.

 

O czym będziemy mówić?

COMPACT LEARNING WDROŻENIA

31-01-2019

…czyli jak ugryźć temat rozwoju i zaangażowania pracowników?
Krótkie i treściwe business case’y. Praktycy praktykom – wspieramy wymianę wiedzy w środowisku HR.

Perspektywy HR 2019

09-11-2018

Z ogromną radością informujemy, że Lee Hecht Harrison DBM Polska jest Partnerem Merytorycznym tegorocznej edycji Perspektyw HR. Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencjach.
• 6 miast - Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk, Poznań, Warszawa
• 6 regionów
• 6 perspektyw na rynek pracy i zarządzanie zasobami ludzkimi

Forum HR we współczesnym świecie biznesu - 23 listopada, Kraków

30-10-2018

#agile #synergia #digitalizacja czyli HR we współczesnym świecie biznesu. Serdecznie zapraszamy na kolejne Forum HR w Krakowie. Tradycyjnie już spotykamy się w klimatycznych wnętrzach Queen Boutique Hotel na krakowskim Kazimierzu, by porozmawiać o najlepszych praktykach wspierania biznesu we współczesnym świecie.

HR Przyszłości - co czeka Twoją firmę? Jesień 2018

19-10-2018

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim cyklu konferencji organizowanym przez Grupę ADECCO pod hasłem "HR Przyszłości - co czeka Twoją firmę". 

Dobra koniunktura gospodarcza, migracje zarobkowe, zmiany w prawie, rozwój technologii związany z tzw. czwartą rewolucją przemysłową i demografia – to czynniki, które kształtują współczesny rynek pracy. Rynek, który zmienia się bardzo dynamicznie i stawia kolejne wyzwania. 

LHH DBM Knowledge Centre - webinary LIVE

05-10-2018

 

Już  w przyszłym tygodniu startujemy z cyklem eksperckich merytorycznych webinarów LIVE, podczas których dzielimy się konkretną wiedzą i narzędziami!

10 października inaugurujemy nasze LHH DBM KNOWLEDGE CENTRE - miejsce gdzie można szukać inspiracji, dobrych praktyk, rozwiązań adekwatnych do codziennych wyzwań menedżerskich. Wydarzenia dedykujemy szefom i pracownikom działów HR oraz menedżerom bezpośrednio zarządzającym ludźmi.  Czas trwania webinarów - 1,30h.

 

Forum HR w Katowicach – 10 maja 2018

12-04-2018

Serdecznie zapraszamy na Forum HR w Katowicach pod hasłem „Liderzy i ich zespoły w szybko zmieniających się organizacjach” dedykowane pracownikom z obszaru HR i osobom zarządzającym.