HR Tech Summit - 10 kwietnia 2019 Warszawa

01-04-2019

 

HR Tech Summit - 10 kwietnia o godz. 9:00 w Hotelu Marriott w Warszawie

Organizator: Wolters Kluwer | Partner Merytoryczny: Lee Hecht Harrison DBM Polska 

 

O konferencji

Czwarta rewolucja przemysłowa stanowiąca połączenie zmian technologii cyfrowych i infrastruktury informatycznej jest w toku. Wciąż trudno wyobrazić sobie nasz świat po jej zakończeniu, jednak już dziś wiemy, że postęp technologiczny pozwoli organizacjom na nowy, bardziej odpowiedzialny sposób oddziaływania na społeczeństwo. W kontekście zespołów HR ta rewolucja technologiczna to już nie tylko rozwiązania z obszaru automatyzacji, ale nowy sposób budowy produktywnych i zaangażowanych zespołów.

 

Serdecznie zapraszamy szczególnie na naszą prelekcję w czasie sesji plenarnej o godz. 11:00 - "Czy bot zarządzi Twoją karierą", w czasie której Agnieszka Jagiełka, Partner Zarządzający i Head of Sales&Marketing,  i Monika Sójka, Konsultant Rynku Pracy podejmą dyskusją wokół poniższych zagadnień: 

  • Dokąd zaprowadzą nas nowinki technologiczne i zmiany nawyków konsumpcji treści?
  • Czy sztuczna inteligencja może lepiej niż człowiek przewidzieć jaka praca spełni nasze oczekiwania i rekomendować nam właściwe oferty pracy?
  • Czy w czymś tak osobistym jak doradztwo zawodowe ludzie będą bardziej ufać treściom z internetu niż drugiemu człowiekowi?
  • Digital outplacement – jak nowe technologie wkraczają w obszar zarzadzania karierą i wsparcia osób tracących pracę.
  • Gdzie, po stronie rozwiązań dla HRu i dla Uczestnika, już wkroczyła technologia, a czego boty jeszcze nie potrafią zrobić?
  • Kto i jak będzie rozstrzygał dylematy karierowe w przyszłości?

...oraz przedstawią Ellę - Wirtualnego Konsultanta!

 

Brzmi ciekawie? Dołącz do nas już dziś!

 

PEŁNY PROGRAM WYDARZENIA I REJESTRACJA SĄ DOSTĘPNE NA www.hrtech.pl 

Czekamy na Was! Wydarzenie jest bezpłatne, dedykowane branży HR.