Jak dobrze wybrać Coacha by współpraca miała sens? Webinar LHH | 22 września 2020, godz. 9:30

28-08-2020

 

Profesja coacha stała się bardzo popularna, wręcz modna. Jest wokół niej sporo zamieszania i niejasności. Dodatkowo każdy może zostać i nazwać siebie coachem. Praktycznie wystarczy otworzyć działalność o takim profilu, zastosować trochę chwytów sprzedażowo-marketingowych i zacząć działać. Zdarza się, że rola ta jak marketingowa sztuczka jest stosowana przez różne profesje, często nie mające nic wspólnego z prawdziwym coachingiem. Czy jest to jest bezpieczne? Nie. Czy tworzy to możliwość do nadużyć i świadczenia niewłaściwej opieki? Tak. Czy zatem powinniśmy z góry zrezygnować z usług i samodzielnie radzić sobie z własnym rozwojem? Absolutnie nie. Na co więc zwracać uwagę? 

Zapraszamy na webinar poświęcony zagadnieniom związanym z wyborem profesjonalnego coacha. Renata Grelewicz, Coach i Trener Biznesu LHH Polska odpowie na pytania kogo, dla kogo i jak wybrać? Opowie o sile pierwszego wrażenia i magii chemii między ludźmi. To wszystko utwardzi  konkretnymi wskazówkami jak dobrze wybrać i na co zwrócić uwagę, aby stanąć po stronie etyki,  kompetencji i wartości dla Klienta, Biznesu  i HR-u.  Dołącz do nas!
 

 

"Jak dobrze wybrać Coacha, by współpraca miała sens? " 

22 września 2020  |  godz. 9:30  | czas trwania: 45 min

 

Prowadząca: 

 

Renata Grelewicz

Coach i Trener Biznesu
LHH Polska

 

 

Zakres tematyczny webinaru: 

 

  • Jakich ludzi lubimy?
  • Pierwsze wrażenie, czy to siła czy pułapka?
  • Sesja chemiczna – magia chemii między ludźmi i czy chemia z coachem jest konieczna
  • A jak nie chemia, to co? – Twarde kompetencje coacha.

 

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ BY WZIĄĆ UDZIAŁ!

 

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR,

które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

 

Zapraszamy do zapisów już dzisiaj. Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 5 osób z jednej organizacji może wziąć udział w webinarze.

 

 

 

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Link do wydarzenia przychodzi z maila „Webinarium LHH Polska”.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska. W razie pytań prosimy o kontakt: bartosz.szczepanski@lhhpolska.pl

 

 

 

Regulamin webinarów LHH Polska