Kiermasz przedsiębiorczości - cykliczne spotkania z praktykami

23-08-2019

 

 

Kiermasz Przedsiębiorczości LHH DBM to cykliczne wydarzenie dedykowane obecnym uczestnikom i alumnom programów outplacementowych, którzy zdecydowali się uruchomić własny biznes. Naszą intencją jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń, poszukiwania inspiracji i rozwijania sieci kontaktów biznesowych.

Co kwartał spotykamy się w gronie przedsiębiorców, którzy opowiadają czemu wybrali taką ścieżkę kariery,  jakie widzą kluczowe czynniki sukcesu dla swoich firm, co ich najbardziej zaskoczyło, co było najtrudniejsze  i… komu tego nie polecają.

Wydarzenie bazuje na krótkich 30minutowych case’ach przedstawianych przez zaproszonych gości, po których startuje  panel dyskusyjny i forum networkingowe.

 

Od 2013 roku odbyło się 21 kiermaszy, w których wzięło udział ponad 200 uczestników, którzy poznali ponad 40 rzeczywistych historii sukcesów i porażek z polskiego rynku.

 

Najbliższe wydarzenie odbędzie się 4 grudnia. Sprawdź agendę poniżej i weź udział!

 

 

KIERMASZ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI LHH DBM - 4 grudnia, godz. 11:00 - 14:30 

Lokalizacja: Biuro Lee Hecht Harrison DBM, ul. Chocimska 4, Warszawa 

 

AGENDA: 

 

 

„Od magla do Fabryki Opowieści, czyli o tym jak w 30 sekund zmienić Historię”

Opowiem  jak wykorzystać storytelling, po to by w jak w najkrótszym czasie przekazać maksimum praktycznej wiedzy. Pokażę, że storytelling to nie kilka prostych marketingowych schematów i historyjek, lecz przede wszystkim unikatowa umiejętność wydobywania na światło autentycznych, ludzkich historii i ich interesującego opowiadania.

 

 

„Jak można dokonać totalnej zmiany w karierze po 20 latach bycia menadżerem w korporacji czyli o jasnej i ciemnej stronie budowania marki osobistej.”

Opowiem jak budowałam własną markę jako coach budując Patchwork Laboratorium. Podzielę się swoim doświadczeniem przejścia przez totalną zmianę w karierze po 20 latach przepracowanych na stanowiskach managerskich w dużej międzynarodowej korporacji.

 

 

„Deweloperka (nie) dla każdego.”

Opowiem o tym jakie są bariery wejścia i ryzyka dla początkujących w branży developerskiej , pokazując rynek nieruchomości jako potencjalne źródło utrzymania dla byłego corpomana.

 

PANEL DYSKUSYJNY I FORUM NETWORKINGOWE

 

REJESTRACJA NA WYDARZENIE

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wydarzenie jest bezpłatne, dedykowane klientom i alumnom programów LHH DBM. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!

 

 

Kontakt:  przedsiebiorczosc@dbm.pl


Opieka merytoryczna: Marta Staszewska, Senior Career Consultant | marta.staszewska@dbm.pl

Organizacja: Joanna Kwiatkowska, Delivery Manager | joanna.kwiatkowska@dbm.pl