Kiermasz przedsiębiorczości - cykliczne spotkania z praktykami

23-08-2019

 

 

Kiermasz Przedsiębiorczości LHH DBM to cykliczne wydarzenie dedykowane obecnym uczestnikom i alumnom programów outplacementowych, którzy zdecydowali się uruchomić własny biznes. Naszą intencją jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń, poszukiwania inspiracji i rozwijania sieci kontaktów biznesowych.

Co kwartał spotykamy się w gronie przedsiębiorców, którzy opowiadają czemu wybrali taką ścieżkę kariery,  jakie widzą kluczowe czynniki sukcesu dla swoich firm, co ich najbardziej zaskoczyło, co było najtrudniejsze  i… komu tego nie polecają.

Wydarzenie bazuje na krótkich 30minutowych case’ach przedstawianych przez zaproszonych gości, po których startuje  panel dyskusyjny i forum networkingowe.

 

Od 2013 roku odbyło się 21 kiermaszy, w których wzięło udział ponad 200 uczestników, którzy poznali ponad 40 rzeczywistych historii sukcesów i porażek z polskiego rynku.

 

Najbliższe wydarzenie odbędzie się 18 września. Sprawdź agendę poniżej i weź udział!

 

 

KIERMASZ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI LHH DBM - 18 września, godz. 11:00 - 14:30 

Lokalizacja: Biuro Lee Hecht Harrison DBM, ul. Chocimska 4, Warszawa 

 

AGENDA: 

 

 

„Jak odnaleźć się w biznesie i odnieść sukces”

Opowiem o skutecznych metodach i warunkach niezbędnych do odnalezienia siebie w biznesie i zawodowej rzeczywistości. Wskażę jakie działania, predyspozycje i motywatory są potrzebne by nie tylko przetrwać, ale  i odnieść sukces w biznesie. 

 

 

„Interim Management jako skuteczne wsparcie dla organizacji”

Od ponad dziesięciu lat współpracuję z polskimi i międzynarodowymi firmami jako niezależny konsultant i Interim Manager. Podzielę się wyzwaniami jakich na co dzień doświadczam we współpracy z klientami w tego typu projektach. Opowiem też o tym,  jak łączyć pracę niezależnego doradcy i kontraktora podróżującego po całej Polsce z realizacją swoich pasji i z życiem rodzinnym.

 

PANEL DYSKUSYJNY I FORUM NETWORKINGOWE

 

REJESTRACJA NA WYDARZENIE

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wydarzenie jest bezpłatne, dedykowane klientom i alumnom programów LHH DBM. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!

 

 

Kontakt:  przedsiebiorczosc@dbm.pl


Opieka merytoryczna: Marta Staszewska, Senior Career Consultant | marta.staszewska@dbm.pl

Organizacja: Joanna Kwiatkowska, Delivery Manager | joanna.kwiatkowska@dbm.pl