05-10-2018

 

Już  w przyszłym tygodniu startujemy z cyklem eksperckich merytorycznych webinarów LIVE, podczas których dzielimy się konkretną wiedzą i narzędziami!

10 października inaugurujemy nasze LHH DBM KNOWLEDGE CENTRE - miejsce gdzie można szukać inspiracji, dobrych praktyk, rozwiązań adekwatnych do codziennych wyzwań menedżerskich. Wydarzenia dedykujemy szefom i pracownikom działów HR oraz menedżerom bezpośrednio zarządzającym ludźmi.  Czas trwania webinarów - 1,30h.

 

 Pierwsze tematy na które można już dzisiaj się zapisać to:

  • Komunikowanie zmian w firmie – 10.10 godz 9:30
  • Komunikowanie wypowiedzeń – 24.10 godz 9:30
  • Exit Interview: gorzka pigułka czy cenna lekcja? – 7.11 godz 9:30

 

Pomysłodawcą naszej platformy są nasi Klienci i uczestnicy wcześniejszych webinarów promocyjnych  Compact Learningu i Raportu rozstaniowego.

To Państwo prosiliście, abyśmy dzielili się wiedzą w nieco dłuższej formie i dając więcej konkretów. Od dzisiaj będzie to możliwe!

 

 

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych webinariów i tych w przygotowaniu. Zapisy już są aktywne a liczba miejsc ograniczona!

 

IDŹ  DO KNOWLEDGE CENTRE 

 

 

      

 

Webinary będziemy realizować cyklicznie. Nowe tematy już w przygotowaniu. Zapraszamy do zgłaszania swoich pomysłów. O czym chcieliby Państwo się dowiedzieć? Prosimy pisać do nas na adres: ada.stokowska@dbm.pl