Lider nowej normalności, czyli czego oczekują pracownicy od swoich liderów. Webinar LHH

26-06-2020

 

Ta rzeczywistość dzieje się tu i teraz, na naszych oczach. Wymaga od liderów szybszego niż dotychczas wejścia w inny wymiar zarządzania firmą, szczególnie relacjami z pracownikami oraz partnerami biznesowymi, klientami. Jakich kompetencji będą potrzebowali szefowie teraz i w najbliższej przyszłości by odpowiedzieć na nowe oczekiwania swoich pracowników? Na ile są gotowi by szybko adaptować się do zmieniającej się rzeczywistości? Jaki powinien być ich pierwszy krok do nowej normalności?

 

Zapraszamy na nasz webinar, w którym opowiemy, na co liderzy powinni zwrócić obecnie szczególną uwagę i czego mogą się nauczyć w naszym nowym Programie ON-LINE dla LIDERÓW:

 

 

"Lider  nowej normalności, czyli czego oczekują pracownicy od swoich liderów"  Webinar  LHH Polska 

9 lipca | godz. 9:30 | czas trwania: 60 min

 

 

Zakres tematyczny webinaru:

 

  • Jak odnowić podejście do siebie jako lidera w nowej normalności, na co szczególnie zwrócić uwagę i co istotnie może wpłynąć na budowanie nowej koncepcji pracy lidera?

  • Jak zaprojektować skuteczność swojego biznesu w nowej odsłonie i co w tym może pomóc: o narzędziach wspierających hybrydowy system pracy zespołów

  • Jak zmierzyć się z nowymi oczekiwaniami i emocjami pracowników oraz jak kształtować i wspierać pożądane postawy w trudnych czasach

  • Jak nie zapomnieć o fundamentach prowadzenia zespołu ważnych w każdych czasach: starych i nowych

             Ponadto inspiracyjnie podzielimy się najnowszym rozwiązaniem dedykowanym PRACOWNIKOM Nowej Normalności.

Nie czekaj! To my czekamy na CIEBIE!

 

 

 

Prowadzący: 

 

Dorota Soida
Senior Coach i Trener
LHH Polska

Małgorzata Kwiatkowska
Executive Consultant i Trener 
LHH Polska 

 

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ BY WZIĄĆ UDZIAŁ!

 

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

 

Zapraszamy do zapisów już dzisiaj. Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 5 osób z jednej organizacji może wziąć udział w webinarze.

 

 

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Link do wydarzenia przychodzi z maila „Webinarium LHH ”.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska. W razie pytań prosimy o kontakt: bartosz.szczepanski@lhhpolska.pl 

 

 

 

 

 

Regulamin webinarów LHH Polska