Lider w nowej normalności. Webinar LHH

19-05-2020

 

Ta rzeczywistość dzieje się tu i teraz, na naszych oczach. Wymaga od liderów szybszego niż dotychczas wejścia w inny wymiar zarządzania firmą, relacjami z pracownikami, partnerami biznesowymi, klientami. Jakich kompetencji będą potrzebowali szefowie teraz i w najbliższej przyszłości? Na ile są gotowi by szybko adaptować się do zmieniającej się rzeczywistości? Jaki powinien być ich pierwszy krok do nowej normalności? 

Zapraszamy na webinar, w czasie którego opowiemy, na co liderzy powinni zwrócić obecnie szczególną uwagę i czego mogą się nauczyć na naszej nowej Akademii ON-LINE.

 

"Lider w nowej normalności"  Webinar  LHH Polska 

27 maja | godz. 9:30 | czas trwania: 60 min

 

 

Zakres tematyczny webinaru:

 

  • Jak odnowić podejście do siebie jako lidera w nowej normalności, na co szczególnie zwrócić uwagę i co istotnie może wpłynąć na budowanie nowej koncepcji pracy lidera?

  • Jak zaprojektować skuteczność swojego biznesu w nowej odsłonie i co w tym może pomóc: o narzędziach wspierających hybrydowy system pracy zespołów

  • Jak zmierzyć się z nowymi oczekiwaniami i emocjami pracowników oraz jak kształtować i wspierać pożądane postawy w trudnych czasach

  • Jak nie zapomnieć o fundamentach prowadzenia zespołu ważnych w każdych czasach: starych i nowych

             Nie czekaj! To my czekamy na CIEBIE!

 

 

 

Prowadzący: 

 

Dorota Soida
Senior Coach i Trener
LHH Polska

Małgorzata Kwiatkowska
Executive Consultant i Trener 
LHH Polska 

 

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ BY WZIĄĆ UDZIAŁ!

 

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

 

Zapraszamy do zapisów już dzisiaj. Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 5 osób z jednej organizacji może wziąć udział w webinarze.

 

 

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Link do wydarzenia przychodzi z maila „Webinarium LHH ”.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska. W razie pytań prosimy o kontakt: bartosz.szczepanski@lhhpolska.pl 

 

 

 

 

 

Regulamin webinarów LHH Polska