„O diagnostyce w rekrutacji i rozwoju” – seminarium eksperckie

12-02-2020

„O diagnostyce w  rekrutacji i rozwoju” – seminarium eksperckie

5 marca 2020, Wrocław 

Biuro LHH Polska, Al. Kasztanowa 3a, Sala VIP 

 

 

Chcesz poprawić skuteczność rekrutacji? A może zależy Ci na dobraniu odpowiednich szkoleń dla pracowników lub wytypowaniu talentów w organizacji?

Punktem wyjścia do ułożenia skutecznych planów rozwojowych jest wiedza o aktualnym poziomie kompetencji pracowników. Zapraszamy na trzygodzinny warsztat poświęcony diagnostyce w organizacji. Pokażemy jak skutecznie planować i wdrażać projekty diagnostyczne. Podzielimy się case’mi realizowanymi u naszych klientów. Podczas pracy warsztatowej pokażemy jakich błędów unikać i na co zwrócić uwagę, aby ocena pracownika była obiektywna i rzetelna. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości, jakie towarzyszą Państwu w związku z diagnozą kompetencji Waszych pracowników w firmach. Zapewnimy przestrzeń do wymiany doświadczeń między uczestnikami.

 

 

AGENDA:

 

9:15
Przywitanie gości, poranna kawa
 
9:30
Rozpoczęcie warsztatu – praktyczne aspekty przygotowania i prowadzenie projektów typu: diagnoza kompetencji z wykorzystaniem psychometrii i kwestionariuszy (np.: stylów komunikowania się, motywacji, osobowości i innych), assessment czy development centre, ocen 360 stopni i badania efektywności zespołów. Omówienie wyzwań i błędów, jakie pojawiały się w realizowanych przez Ostendi i LHH projektach. Rekomendacje konkretnych „dobrych praktyk”. Wymiana doświadczeń między uczestnikami.
 
12:00
Prezentacja platformy diagnostycznej OSTENDI
 
12:30
Zakończenie warsztatu
 

 

PROWADZĄCY

 

Agnieszka Jagiełka
Partner i Senior Konsultant
LHH Polska

Bożena Roczniak
CEO
Ostendi Global

 

KLIKNIJ BY WZIĄĆ UDZIAŁ

 

Wydarzenie jest bezpłatne, dedykowane dyrektorom personalnym i HRBP. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Kontakt:

sylwia.sobczyk-jarzycka@dbm.pl  | Tel: 607 370 614

szymon.dziedziak@dbm.pl  | Tel: 607 370 614

 

Serdecznie zapraszamy. Będzie inspirująco i praktycznie!