„O godnym i zgodnym z prawem rozstawaniu się z pracownikami” – cykl 3 webinarów

27-03-2018

 

Serdecznie zapraszamy na cykl 3 webinarów powstałych jako kontynuacja naszego raportu o praktykach rozstaniowych z menedżerami w Polsce „Odprawa, outplacement i świadczenia  dodatkowe, Lee Hecht Harrison DBM, 2017”.  Raport jest analizą informacji zebranych od kilkudziesięciu menedżerów średniego i wyższego szczebla, zwolnionych z organizacji z przyczyn leżących po stronie pracodawcy.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie publikacją (ponad 200 pobrań Raportu w przeciągu pierwszych  dni) zdecydowaliśmy się  pogłębić dyskusję o elementy doradztwa prawnego i  Employer Branding. W czasie webinarów będziemy mówić nie tylko o tym, jakie odprawy dostają zwalniani menedżerowie, ale i o tym co niespodziewanego może wydarzyć się w czasie rozmowy rozstaniowej i jakie znaczenie dla świadomego kształtowania wizerunku firmy mają jej byli pracownicy. 

Serdecznie zapraszamy do udziału! 

 

5 kwietnia godz 9:30 - 10:00

„Jaka odprawa i pakiety rozstaniowe dla menedżera? Praktyki rynkowe”.

Prowadzący:

Agnieszka Jagiełka

Lee Hecht Harrison DBM

Ewa Badowska Domagała 

GDBD Kancelaria Radców Prawnych

 

Jakie odprawy dostają menedżerowie odchodzący z firmy nie z własnej woli? Jakie świadczenia dodatkowe są im oferowane, i które z nich są cenione najbardziej?

Jak pakiet rozstaniowy wpływa na poszukiwanie nowej pracy i opinie o byłym pracodawcy?

Jakie są wyzwania formalne i przyjmowane praktyki dotyczące rozliczania różnych świadczeń dla menedżerów w okresie wypowiedzenia?

 

zapisz się

 

 

26 kwietnia godz 9:30 - 10:00

„Kontrowersje wokół sytuacji rozstań z pracownikami”.

Prowadzący:

Ewa Badowska Domagała 

GDBD Kancelaria Radców Prawnych

Paweł Gniazdowski 

Lee Hecht Harrison DBM

 

Co nie wynika jednoznacznie z Kodeksu pracy a może stanowić realne wyzwanie przy rozwiązywaniu umów o pracę? Jakie przyjmowane przez firmy rozwiązania czynią sytuację utraty pracy jeszcze trudniejszą dla obu stron, a czasem ryzykowną prawnie?

Czy istnieje związek sposobu przeprowadzania rozmowy rozstaniowej, a późniejszymi zachowaniami pracownika na rynku pracy?

Co niespodziewanego może się wydarzyć podczas rozmowy „rozstaniowej”?

 

Uwaga! Brak miejsc na godzinę 9:30. Zapraszamy na II turę o godz. 10:15

zapisz się na II turę - godz 10:15

 

 

9 maja godz 9:30 - 10:00

„Employer Branding firmy w oczach byłych pracowników”.

Prowadzący:

Agnieszka Jagiełka 

Lee Hecht Harrison DBM

Małgorzata Szwertner 

Lee Hecht Harrison DBM

 

Jakie znaczenie dla świadomego kształtowania wizerunku firmy mają jej byli pracownicy? Co i w jakich okolicznościach najczęściej mówią o pracodawcach?

Jakie działania towarzyszące rozwiązywaniu umów o pracę mają największy wpływ na późniejsze opinie o firmie? 6 rzeczy o których warto pamiętać żegnając się z pracownikiem.

 

zapisz się

 

 

Webinary rozpoczynają zawsze o godz. 9:30 i trwają 30 min. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Wydarzenia są  bezpłatne, dedykowane pracownikom z obszaru HR  i menedżerom.

 

Zapraszamy!