Programy talentowe w organizacji – warsztat z ekspertem - 10 marca w Gdańsku

14-02-2020

 

Programy talentowe w organizacji – warsztat z ekspertem

10 marca  2020 

O4 Coworking, Olivia Business Centre, Al. Grunwaldzka 472B, Gdańsk, budynek Olivia Four, sala Wenus 

 

 

W aktualnych realiach, gdzie rynek pracy jest „rynkiem pracowników”, utrzymanie talentów w organizacji staje się jednym z głównych wyzwań HRowych, a uruchamianie programów rozwojowych skierowanych do grup talentowych jest na to naturalną odpowiedzią.

O co zadbać, aby program talentowy stał się narzędziem skutecznej retencji? Nasze doświadczania pokazują, że już na poziomie określenia celu i potrzeby ważne są odpowiedzi na pytania: Po co nam taki program w organizacji? Kim jest talent? Jakimi kryteriami doboru kierować się? Jak angażować szefów, sponsorów z biznesu? Jak komunikować program w organizacji – „po cichu” czy z „wielką pompą”? Co z tymi którzy się nie dostali, a przecież są dla nas ważni? Jak radzić sobie z roszczeniami talentów? W końcu jak uczynić z programu powtarzalny proces, a nie jednorazowe wydarzenie? O rozwiązanych na te i inne wyzwania przy projektowaniu i uruchamianiu programów talentowych opowie prowadząca, bazując na doświadczeniach realizacyjnych kolejnych edycji programów talentowych LHH Polska.

 

 

AGENDA:

 

9:15
Przywitanie gości, poranna kawa
 
9:30
Rozpoczęcie warsztatów
 
11:00
Przerwa
 
11:15
Kontynuacja warsztatów
 
13:00
Zakończenie warsztatów, dyskusje kuluarowe
 

 

Prelegent

 

Magdalena Siwek- Jeziorna
Talent Development Director
LHH Polska

 

Aby zarezerwować miejsce na warsztacie proszę o wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego:

KLIKNIJ BY WZIĄĆ UDZIAŁ

 

Wydarzenie jest bezpłatne, dedykowane dyrektorom personalnym i HRBP. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

 

Kontakt:

Joanna.spirydowicz@dbm.pl  | Tel: 508 296 309

 

Serdecznie zapraszamy!