Promowanie kobiet w biznesie - moda czy potrzeba? WEBINAR LIVE 8 marca o godz. 9:30

04-03-2019

 

8 marca o godz. 9:30 WEBINAR LIVE - Promowanie kobiet w biznesie - moda czy  potrzeba? 

Uczcijcie z nami Międzynarodowy Dzień Kobiet, biorąc udzial w  wydarzeniu online o kobietach w biznesie! Rozpoczynamy jak zawsze o 9:30 i prosimy o zarezerwowanie 45 minut. Tym razem nasz webinar poprowadzi Agnieszka Jagiełka, Partner naszej firmy i jedna z czterech kobiet w naszym Zarządzie.

 

O czym będziemy mówić?

O kobietach na wysokich menedżerskich stanowiskach, ich aspiracjach, planach, dylematach i ograniczeniach we wprowadzaniu ich w życie. Ale także o tym, jak organizacje mogą, jeśli tylko będą chciały, wspierać kobiety w pełnieniu funkcji zarządczych.

Wyniki badania LHH oraz SHRM Executive Network jednoznacznie pokazują, że  82% ankietowanych uważa, że kobiet na wyższych stanowiskach menedżerskich powinno być więcej, i że  sam temat jest ważny. Jednocześnie jedynie 28% respondentów jest zadowolnych z rozwiązań jakie są wdrożone w ich firmach, wspierających kobiety w rozwoju i pomagających realizować ich aspiracje kierownicze.

  • Skąd biorą się ograniczenia na poziomie indywidalnych postaw i zachowań, kultury organizacyjnej  i stosowanych codziennych praktyk firmowych?
  • Jakie przekonania i wyobrażenia na swój temat często blokują kobiety w ich rozwoju?
  • Co każda z nas, na własny użytek może zrobić, aby „przepędzić” demony?
  • Po czym poznać „gender inclusive culture”, czyli firmę promującą różnorodność ze względu na płeć na wyższych stanowiskach kierowniczych?
  • Jak szybko dokonać audytu własnej organizacji?
  • Jak zwiększać świadomość wagi tematu w całej organizacji i podjąć na skalę firmy działania ułatwiające kobietom awans, w których mogą i powinni uczestniczyć wszyscy menedżerowie?

 

Zapraszamy do dyskusji i dzielenia się Państwa wyzwaniami i dobrymi praktykami z „własnego podwórka”.

 

BEZPŁATNY WEBINAR LIVE - 8 MARCA O GODZ. 9:30

Promowanie kobiet w biznesie - moda czy potrzeba? 

 

Prowadzenie:

Agnieszka Jagiełka, Partner Lee Hecht Harrison DBM Polska 

 

BIORĘ UDZIAŁ 

 

CZEKAMY ZWŁASZCZA NA PANIE, ale nie tylko! 8 marca o godz. 9:30 - 45minutowy webinar o kobietach w biznesie. 

Uwaga! Wydarzenie jest bezpłatne, dedykowane kobietom w biznesie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.