Realizacja usług LHH Polska w okresie zagrożenia epidemiologicznego

13-03-2020

 

W związku z pojawiającymi się pytaniami ze strony Klientów i Uczestników naszych programów, chcemy zapewnić, że jesteśmy przygotowani i dysponujemy standardami technologicznymi, aby w obecnej sytuacji kontynuować projekty w obszarach Outplacementu, Coachingu, Talent Development i Workforce Transformation. Mamy również wypracowane rozwiązania dla firm, które chcą skorzystać w najbliższym czasie ze wsparcia w zarządzaniu zespołami i nie chcą rezygnować z wdrażania projektów rozwojowych.

 

Informacje dla Uczestników programów outplacement (programów kontynuacji kariery)

  • Wszystkie serwisy, jakie są Państwu zaoferowane w ramach wsparcia w poszukiwaniu nowej pracy realizujemy płynnie, zastępując spotkania osobiste i seminaria wydarzeniami on-line. Zapraszamy do udziału w WEBINARIACH, których aktualny harmonogram znajduje się na stronie 4job.pl.

 

  • Zachęcamy do kontaktu z dedykowanym konsultantem prowadzącym w celu umówienia sesji i płynnej realizacji programu, zgodnie z aktualnymi potrzebami. Bez zmian realizujemy nasze wsparcie w zakresie pozyskiwania ofert, kontaktów z pracodawcami i rekruterami.

 

  • Dokładamy starań, aby zaplanowane wirtualne Tragi Pracy zostały zrealizowane zgodnie z założeniami i możliwościami zaproszonych firm.

 

  • Wszystkich zapraszamy do korzystania z naszych zasobów merytorycznych na 4job.pl i CRN.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub chcesz skonsultować swoje wyzwania możesz także skontaktować się z nami telefonicznie +48 607 371 673  lub mailowo:  rafal.talarek@lhhpolska.pl

 

Informacje dla klientów coachingowych

  • Możesz realizować swój program coachingowy bez zakłóceń korzystając z możliwości realizacji sesji zdalnych ze swoim coachem LHH Polska. Mamy do wyboru kilka różnych platform i narzędzi do wideokonferencji, ustal ze swoim coachem, które będzie dla Was najkorzystniejsze.
  • Jeśli w ramach Twojego programu coachingowego przewidziana została diagnostyka: czy to w formie psychometrii (testów), czy oceny 360 stopni – może zostać zrealizowana bez przeszkód w oparciu o naszą platformę diagnostyczną wykorzystywaną od kilku lat.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, chcesz skonsultować swoje wyzwania możesz także skontaktować się z naszym Product Managerem projektów coachingowych Kasią Stachowiak  telefonicznie  +48 601 272 610  lub mailowo:  katarzyna.stachowiak@lhhpolska.pl.

 

Informacje dla pracodawców, aktualnie współpracujących z nami

  • Realizujemy zakontraktowane usługi bez poślizgu, dopasowując formę realizacji do aktualnych warunków i możliwości uczestników naszych programów outplacement, coachingu i projektów rozwojowych. Tam, gdzie to zasadne, zamieniamy wydarzenia off-line na on-line, na bieżąco uzgadniając z Państwem harmonogram aktywności. Działamy w oparciu o sprawdzone rozwiązania pracy zdalnej i blended learning, które stosujemy od lat (webinaria, sesje on-line realizowane przez Skype i ClickMeeting, korzystamy z dotychczasowych digitalowych platform do projektów diagnostycznych i rozwojowych).

 

Jeśli chcesz sprawdzić, jak przebiega realizacja projektu dla Twojej firmy możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym Delivery Managerem, koordynującym Twój projekt lub regionalnym Account Managerem.

Więcej informacji możesz także uzyskać dzwoniąc lub pisząc odpowiednio do:

Rafała Talarka, przy projektach zmianowych oraz outplacementowych rafal.talarek@lhhpolska.pl  +48 607 371 673  

Magdy Siwek-Jeziornej w projektach rozwojowych, talentowych, coachingowych i diagnostycznych. magda.siwek-jeziorna@lhhpolska.pl +48 693 414 125

 

Informacje dla przedstawicieli firm, które chcą nawiązać z nami współpracę

Jesteśmy dostępni na rozmowy telefoniczne i spotkania handlowe. Nasz zespół Account Managerów oraz konsultantów pracuje normalnie. Chętnie będziemy spotykać się z Państwem on-line.

  • Oferujemy bez zmian nasze usługi tak, jak to czyniliśmy do tej pory: programy coachingowe, zarządzanie zmianami, outplacement, projekty diagnostyczne – assessmenty, oceny 360, a także programy rozwojowe dla talentów, menedżerów i pracowników.
  • Dla tych, którzy rozważają możliwość wsparcia zwalnianych pracowników, możemy od razu zaoferować pomoc outplacement dla odchodzących oraz wsparcie komunikacyjne dla organizacji. Większość wsparcia możemy od ręki oferować on-line, tak jak to czyniliśmy do tej pory.
  • Firmom, które chcą rozwijać pracowników i podnosić ich kompetencje dajemy możliwość realizacji warsztatów, szkoleń, sesji diagnostycznych na bieżąco. Od kilku lat pracujemy na platformach szkoleniowych i wideokonferencyjnych umożliwiających BLENDED learning. Mamy doświadczenie w zdalnej realizacji projektów.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, chcesz skonsultować swoje wyzwania możesz także skontaktować się z nami telefonicznie  +48 607 371 745 lub mailowo:  lukasz.gajek@lhhpolska.pl.