Rok z Compact Learning – 12 bezpłatnych webinarów.

12-01-2018

 

Uwaga! Zapraszamy na Compact Learning – Wdrożenia, kontynuację cyklu Rok z Compact Learning. Sprawdź!

 

W 2018 roku co miesiąc  organizujemy krótkie webinary poświęcone wybranym tematom z programu Compact Learning. 

 

Zapraszamy zawsze o 9:30 na 30 minut konkretnej dawki wiedzy.

 

Czym jest Compact Learning?

Modułowym programem szkoleniowym dla menedżerów, rozwijającym ich kompetencje mające bezpośredni wpływ na zaangażowanie pracowników:

  • 22 tematy, każdy w formie odrębnego modułu
  • Krótkie 2 lub 4 godzinne spotkania
  • Case studies w ciekawej formie
  • Konkretne narzędzia po jednym na moduł
  • Sesje dobrych praktyk – żeby sprawdzić co zadziałało
  • Projekt rozwojowy a nie pojedyncze wydarzenie

 

 

Sprawdź kalendarz wydarzeń i zarejestruj się na najbliższy moduł!

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

 

31 stycznia

„O postanowieniach”
Stefan Bulaszewski

Dlaczego postanowienia noworoczne nie działają? W czym tkwi siła odkładania na później?  Jakie techniki automotywacji i podnoszenia samokontroli wybrać aby utrzymać determinację w realizacji planów? Zobacz jak wdrożyć kilka prostych nawyków zwiększających konsekwencję w działaniu.

Zapisz się

 

 

14 lutego

„O konfliktach”
Dorota Soida

Co to właściwie jest konflikt a co nim nie jest? Jak rozpoznać, że coś "w trawie piszczy"? Co można stracić unikając rozwiązania konfliktu? Zobacz jak w prosty sposób można zażegnać sytuację konfliktową i powrócić do współpracy.

Zapisz się

 

8 marca

„O inicjatywie”
Małgorzata Kwiatkowska

Jak budować kulturę sprzyjającą inicjatywie wśród pracowników?  Czy każdy może być „inicjatorem”? Jak pobudzać do działania i wzmacniać te pożądane inicjatywy  w zespole? Poznaj, jak jako szef możesz bez uszczerbku dla motywacji rozmawiać z zespołem o cennych i tych mniej trafionych pomysłach.

Zapisz się

 

11 kwietnia

„O marce osobistej w sieci”
Katarzyna Młynarczyk

Jak zbudować silną, autentyczną i spójną markę osobistą on-line? Jakie są najbardziej skuteczne narzędzia? Jak przygotować profesjonalny profil na LinkedIn i wykorzystywać go w biznesie? A co z Facebookiem? Na naszym warsztacie pokazujemy jak unikać wizerunkowych błędów. W dobie social media, na to jak się prezentujesz w sieci mają wpływ wszystkie informacje, jakie można o Tobie znaleźć w internecie. Zrób z nami audyt swojego e-wizerunku. 

Zapisz się

 

16 maja

„O karierze i rozwoju”
Dorota Soida

Jak rozmawiać z pracownikiem o jego aspiracjach, gdy w firmie niełatwo o awans? Jak różne osoby rozumieją słowo „rozwój”? Co warto wiedzieć o preferencjach karierowych, i typach karier, a co o  specyficznej motywacji ludzi? Zapraszamy do przygotowania się do rozmów o celach i planach karierowych. 

Zapisz się

 

 

13 czerwca

„O komunikacji w zmianie”
Izabela Strożek

Jak komunikować zmiany swojemu zespołowi? Jak przejść „suchą nogą przez morze” negatywnych emocji, obaw i sceptycyzmu? Jak zachować uważność w komunikacji, bez uników i „migania się”. Weź udział w tym module, jeśli chcesz profesjonalnie autoryzować zmianę i jednocześnie skutecznie wspierać w niej pracowników. 

Zapisz się

 

11 lipca

„O networkingu”
Małgorzata Kwiatkowska

Dlaczego ważne jest budowanie i utrzymywanie sieci kontaktów i jakie mogą być tego korzyści?  Co różni networking do kupowania innych za komplementy i czyni go skutecznym? Na naszych zajęciach dowiesz się jak zbudować własną mapę networkingową i poznasz trzy sprawdzone praktyki networkingowe.

Zapisz się

 

22 sierpnia

„O popychaniu spraw do przodu”
Izabela Strożek

Jak szybko ruszyć z miejsca, gdy mamy dużo zadań, mało czasu a sprawy się komplikują? Jak i komu upraszczanie może pomóc? Jak przejść od przeglądu zadań do działania? Zobacz i przećwicz podczas naszych zajęć.

Zapisz się

 

 

19 września

„O pozyskiwaniu do współpracy”
Izabela Strożek

Jak skutecznie wywierać wpływ i włączać do współpracy ludzi lub zespoły, gdy nie mam na nich wpływu służbowego? Co buduje chęć do współpracy i daje impuls do zaangażowania się w działania na rzecz innych? Sprawdź jak kontraktować współpracę z osobami o różnych celach i motywacjach.

Zapisz się

 

 

17 października

„O delegowaniu”
Magdalena Dziubczyńska

Dlaczego trudno jest delegować zadania? Co nie działa po stronie szefa, a co po stronie pracownika? Jak delegować odważnie, planowo i z konsekwencją? Jak stworzyć „kupca” na zadanie? I wreszcie czy da się delegować nie tylko zadania, ale i odpowiedzialność? 

Zapisz się

 

14 listopada

„O motywowaniu”
Stefan Bulaszewski

Jak wzmacniać samodzielność pracowników i ich „wewnętrzny napęd” do działania? Jakie zachowania szefa modelują otoczenie i budują które budują zaangażowanie pracownika? Weź udział w tym module, aby przygotować się do rozmowy o zaangażowaniu i motywacji podwładnych.

Zapisz się

 

5 grudnia

„O rezyliencji”
Dorota Soida

Czym jest rezyliencja? Jak objawia się jej brak w normalnym życiu? Poznaj koszty braku psychicznej odporności i narzędzia służącej jej wzmacnianiu. Zdecyduj jak chcesz wzmocnić samego siebie oraz  jak i gdzie  możesz szukać wsparcia.

Zapisz się

 

Webinary rozpoczynają zawsze o godz. 9:30 i trwają 30 min. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Wydarzenia są  bezpłatne, dedykowane pracownikom z obszaru HR  i menedżerom.

 

Zapraszamy!

Więcej informacji o Compact Learning znajdziesz tutaj www.compactlearning.pl  lub kontaktując się z Jackiem Puszakowskim jacek.puszakowski@dbm.pl | tel. 693 410 621