Raport: 2021 rokiem liderów HR

Badanie ankietowe IQ 2021
Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco
Raport - broszura

Jak zmieniło się postrzeganie roli HR, z jakimi nastrojami weszliśmy w pierwszy kwartał tego roku i jakie wyzwania przed nami. Rok 2021 jest rokiem HR – to najważniejszy wniosek z najnowszych badań przeprowadzonych wśród HR i dla HR.

 

 

Dowiedz się, w jakich obszarach będą koncentrowały się działania HR Managerów: nowe technologie i narzędzia? Upskilling i reskilling? Restrukturyzacje? A może pozyskiwanie Talentów i coaching? Sprawdź, czego obecnie oczekuje od HR Biznes i sami Pracownicy. Zobacz, ile firm w trakcie pandemii obniżyło cele biznesowe, a ile je zwiększyło. Porównaj dane dotyczące Polski i Wielkiej Brytanii.

 

Pobierz pełen raport, aby poznać aktualne dane dotyczące wyzwań, priorytetów i szans dla zespołów HR określone przez samych zainteresowanych. 

 

LHH Polska zastrzega sobie prawo nieprzesyłania materiałów merytorycznych przedstawicielom firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.