WIEMY KOGO SZUKASZ

Sprawdź czy mamy kandydatów dostępnych od zaraz
Odezwiemy się w 1 dzień roboczy

Oszczędź czas i pieniądze dzięki zaufanemu partnerowi
rekrutacyjnemu. Zmniejsz ryzyko nieudanej rekrutacji.

zadzwoń po więcej informacji +48 503 866 912

REKRUTACJE W IT
O CZYM MÓWIĄ NAM KLIENCI?

"Nie zatrudniamy już każdego, kto umie napisać choć linijkę kodu w Pythonie. Narzędzia AI w rękach doświadczonego programisty dają nawet kilkunastokrotny wzrost wydajności. A to są eksperci trudniejsi do rekrutacji, niż juniorzy."

"W kontakcie z kandydatami ważne jest mówienie ich językiem, ustanowienie wspólnej strefy komfortu. Jeśli rekruter to potrafi, to i nam jest łatwiej z nową osobą w procesie rekrutacji i potem we współpracy."

"Nie mamy czasu i pieniędzy na długie poszukiwanie osoby odpowiedniej do projektu. Konieczne jest szybkie rozpoczęcie rozmów z kandydatem z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem."

"Rynek pracy IT upodabnia się do innych branż. Rośnie konkurencja i lepiej jest ‘dopłacić’ do bardziej doświadczonej osoby niż inwestować w rozwój początkującego."

Czego możesz spodziewać się po współpracy
z LHH RECRUITMENT SOLUTIONS

1

Rozdzielanie sprzedaży od realizacji

Nie mając celów sprzedażowych, nasi konsultanci ds. rekrutacji mogą w pełni skupić się na realizacji projektów, dostarczeniu najlepszych kandydatów i rzetelnym doradztwie.

2

Ekspertyza rynku pracy

Od ponad 20 lat działamy jako eksperci rynku pracy, doradcy i konsultanci. W odróżnieniu od agencji rekrutacyjnych wspieramy firmy na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji oferując rozwiązania end-to-end.

3

Single point of contact

Niezależnie od specjalizacji poszukiwanego kandydata, każdy z naszych klientów posiada zawsze tego samego opiekuna. Po naszej stronie leży wewnętrzne ułożenie realizacji.

4

Bezpłatna baza kandydatów

Jako największa firma outplacementowa wspierająca rocznie ok. 3000 osób tracących zatudnienie w wyniku restrukturyzacji lub innych zmian organizacyjnych, posiadamy unikatową bazę kandydatów aktywnie poszukujących pracy. Są to osoby bez okresów wypowiedzenia, gotowe do podjęcia pracy od zaraz.

5

Stały zespół rekruterów

Nasz zespół rekrutacyjny to osoby pracujące z nami na stałe (na umowy o pracę), wspólnie budujące naszą metodologię i standardy.

6

Trzy warianty wyceny naszych działań

Od bezpłatnych, poprzez częściowo płatne, do w pełni komercyjnych, szczegółowo opisane w cenniku usługi.

Rozważ korzyści
ze współpracy z partnerem w rekrutacjach, który:

Zobacz jak pracujemy:

Ekspertów z poziomów:

Biegłych w technologiach:

Na stanowiska:

Pracujesz w firmie IT.

Nawet jeśli nie, to na pewno zawodowo masz styczność z jakąś formą IT. I na pewno potrzebujesz takich specjalistów w Twoim zespole. Coraz mniej organizacji może pozwolić sobie na ignorowanie kompetencji technologicznych.

IT to jeden z najbardziej konkurencyjnych obszarów rynku pracy. Cennych pracowników jest dużo, ale ciężko do nich dotrzeć z powodu ogromnego zapotrzebowania na ich kompetencje. Rekrutowanie w IT jest po prostu tak trudne, jak samo IT.

Dlatego wsparcie kompetentnego i sprawnego partnera w rekrutacjach będzie nieocenione w budowie Twojego zespołu technologicznego.

Rekrutujemy do IT, ale również na stanowiska IT do firm działających w branży produkcyjnej, e-commerce, farmaceutycznej, finansowej… i nie tylko – każdej, w której kompetencje techniczne są ważne.

Wspieramy budowę nowoczesnych i efektywnych działów IT. Nie musisz nas uczyć i wdrażać. Jesteśmy na bieżąco z branżą i rynkiem. Od razu zaczniemy identyfikację i dotarcie do najbardziej dopasowanych kandydatów.

Jesteśmy zaufaną agencją rekrutacyjną IT. Twoja firma potrzebuje najlepszych umysłów IT, aby osiągnąć sukces. Nasza firma rekrutacyjna IT specjalizuje się w skutecznej rekrutacji pracowników IT, w tym programistów i specjalistów IT. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiemu zasięgowi sieci kontaktów, zapewniamy profesjonalną i szybką rekrutację, dostarczając Ci najbardziej odpowiednich kandydatów. Zaufaj nam, abyśmy znaleźli dla Ciebie najlepsze talenty w branży IT!

Napisz do nas!

  Imię i Nazwisko: *
  Firma: *
  Adres email: *
  Telefon: *

  * - pole wymagane.

  Dziekujemy za kontakt!

  Odezwiemy się niebawem.