WIEMY KOGO SZUKASZ

Sprawdź czy mamy kandydatów dostępnych od zaraz
ZLEĆ REKRUTACJE LHH POLSKA

Oszczędź czas i pieniądze dzięki zaufanemu partnerowi
rekrutacyjnemu. 

REKRUTACJE W SPRZEDAŻY
O CZYM MÓWIĄ NAM KLIENCI?

"Sytuacja jest jasna – musimy szybciej i więcej sprzedawać. Dlatego potrzebujemy handlowców obeznanych z branżą. Nie stać nas na długie wdrożenia i szkolenia."

"Teoretycznie chętnych jest wielu. W praktyce jednak znalezienie odpowiedniej osoby stanowi prawdziwe wyzwanie."

"Rotacja jest spora, bo w tej branży zawsze się szuka, sprawdza, czy w innym miejscu nie będzie łatwiej z KPI czy lepiej z podstawą. A nam rosną koszty i po prostu musimy celować w najlepsze wyniki."

Rekrutujemy między innymi na następujące stanowiska handlowe:

Rozważ korzyści
ze współpracy z partnerem w rekrutacjach, który:

Czego możesz spodziewać się po współpracy
z LHH RECRUITMENT SOLUTIONS

1

Rozdzielanie sprzedaży od realizacji

Nie mając celów sprzedażowych, nasi konsultanci ds. rekrutacji mogą w pełni skupić się na realizacji projektów, dostarczeniu najlepszych kandydatów i rzetelnym doradztwie.

2

Ekspertyza rynku pracy

Od ponad 20 lat działamy jako eksperci rynku pracy, doradcy i konsultanci. W odróżnieniu od agencji rekrutacyjnych wspieramy firmy na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji oferując rozwiązania end-to-end.

3

Single point of contact

Niezależnie od specjalizacji poszukiwanego kandydata, każdy z naszych klientów posiada zawsze tego samego opiekuna. Po naszej stronie leży wewnętrzne ułożenie realizacji.

4

Bezpłatna baza kandydatów

Jako największa firma outplacementowa wspierająca rocznie ok. 3000 osób tracących zatudnienie w wyniku restrukturyzacji lub innych zmian organizacyjnych, posiadamy unikatową bazę kandydatów aktywnie poszukujących pracy. Są to osoby bez okresów wypowiedzenia, gotowe do podjęcia pracy od zaraz.

5

Stały zespół rekruterów

Nasz zespół rekrutacyjny to osoby pracujące z nami na stałe (na umowy o pracę), wspólnie budujące naszą metodologię i standardy.

6

Trzy warianty wyceny naszych działań

Od bezpłatnych, poprzez częściowo płatne, do w pełni komercyjnych, szczegółowo opisane w cenniku usługi.

Jesteśmy zaufaną agencją rekrutacyjną. Nasza firma rekrutacyjna specjalizuje się w skutecznej rekrutacji pracowników do sprzedaży. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiemu zasięgowi sieci kontaktów, zapewniamy profesjonalną i szybką rekrutację, dostarczając Ci najbardziej odpowiednich kandydatów. Zaufaj nam, abyśmy znaleźli dla Ciebie najlepsze talenty sprzedażowe!

Napisz do nas!

  Imię i Nazwisko: *
  Firma: *
  Adres email: *
  Telefon: *

  * - pole wymagane.

  Dziekujemy za kontakt!

  Odezwiemy się niebawem.