ZLEĆ REKRUTACJE LHH POLSKA

Oszczędź czas i pieniądze dzięki zaufanemu partnerowi rekrutacyjnemu.

Znajdziemy kandydatów z odpowiednim wykształceniem i uprawnieniami do pracy w produkcji spożywczej.

Odezwiemy się w 1 dzień roboczy

Zadzwoń po więcej informacji
+48 453 030 182

REKRUTACJE W PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ
O CZYM MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Dotrzeć do kandydata jest łatwo. Przekonanie go do rozważenia oferty jest trudne. A najtrudniejsze jest dopasowanie takiej osoby do firmy."

"To nie jest praca dla każdego. Trzeba mieć wykształcenie i uprawnienia, akceptować reżim sanitarny. Kandydaci znają więc swoją wartość i nie są skłonni do częstej zmiany pracy."

"Produkcja produkcji nierówna. Tylko laikowi może wydawać się, że robimy to samo, co na przykład fabryka samochodów. Rotacja jest więc niska i moja oferta musi być dużo korzystniejsza od tego, co kandydat ma w aktualnej firmie."

Czego możesz spodziewać się po współpracy
z LHH RECRUITMENT SOLUTIONS

W branży spożywczej rekrutujemy między innymi na stanowiska:

…i nie tylko
z odpowiednim doświadczeniem, ze znajomością norm środowiskowych, wymagań ISO i zasad pracy w reżimie sanitarnym.

Rozważ korzyści
ze współpracy z partnerem w rekrutacjach, który:

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ PO WSPÓŁPRACY Z
LHH RECRUITMENT SOLUTIONS:
1

Rozdzielanie sprzedaży od realizacji

Nie mając celów sprzedażowych, nasi konsultanci ds. rekrutacji mogą w pełni skupić się na realizacji projektów, dostarczeniu najlepszych kandydatów i rzetelnym doradztwie.

2

Ekspertyza rynku pracy

Od ponad 20 lat działamy jako eksperci rynku pracy, doradcy i konsultanci. W odróżnieniu od agencji rekrutacyjnych wspieramy firmy na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji oferując rozwiązania end-to-end.

3

Single point of contact

Niezależnie od specjalizacji poszukiwanego kandydata, każdy z naszych klientów posiada zawsze tego samego opiekuna. Po naszej stronie leży wewnętrzne ułożenie realizacji.

4

Bezpłatna baza kandydatów

Jako największa firma outplacementowa wspierająca rocznie ok. 3000 osób tracących zatudnienie w wyniku restrukturyzacji lub innych zmian organizacyjnych, posiadamy unikatową bazę kandydatów aktywnie poszukujących pracy. Są to osoby bez okresów wypowiedzenia, gotowe do podjęcia pracy od zaraz.

5

Stały zespół rekruterów

Nasz zespół rekrutacyjny to osoby pracujące z nami na stałe (na umowy o pracę), wspólnie budujące naszą metodologię i standardy.

6

Trzy warianty wyceny naszych działań

Od bezpłatnych, poprzez częściowo płatne, do w pełni komercyjnych, szczegółowo opisane w cenniku usługi.

Jesteśmy zaufaną agencją rekrutacyjną. Nasza firma rekrutacyjna specjalizuje się w skutecznej rekrutacji pracowników do produkcji spożywczej. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiemu zasięgowi sieci kontaktów, zapewniamy profesjonalną i szybką rekrutację, dostarczając Ci najbardziej odpowiednich kandydatów. Zaufaj nam, abyśmy znaleźli dla Ciebie najlepsze talenty w branży spożywczej!

Napisz do nas!

  Imię i Nazwisko: *
  Firma: *
  Adres email: *
  Telefon: *

  * - pole wymagane.

  Dziekujemy za kontakt!

  Odezwiemy się niebawem.