Rozmawiałam „jak równy z równym”, czyli o tym, jak znalazłam pracę dzięki usłudze outplacementu LHH Polska

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco

Wiadomość napisana przez Uczestniczkę programu outplacementowego do Konsultantki Kariery, która doradzała jej podczas zmiany karierowej.

Dzień dobry Ewo,

zakończył się mój program w LHH, za który chcę bardzo podziękować.

Już na pierwszej naszej indywidualnej sesji uświadomiłaś mi, że obowiązki, które do tej pory wykonywałam i to, że wywiązywałam się z nich z zaangażowaniem, wskazują na posiadanie konkretnych cech osobowościowych, które mają realną wartość.

Nauczyłam się wiele z webinarów, które były prowadzone w bardzo swobodnej atmosferze. Zawsze miałam poczucie, że mogę zadać każde pytanie i nie będzie odebrane ono jako mało ważne, wręcz byliśmy zachęcani do zadawania pytań. To niewiarygodne, ile cennych treści i wskazówek zdobyłam dzięki szkoleniom LHH. 

Dziękuję Ci za to, że wręcz zmieniłaś moje postrzeganie własnej wartości jako człowieka i jako pracownika, spowodowałaś, że sama dostrzegłam, ile jestem warta i już teraz potrafię mówić o tym bez zbędnego „krygowania” się. Potrafiłaś na podstawie obowiązków, które wykonywałam i rozwiązanych przeze mnie problemów pokazać mi, co zyska potencjalny pracodawca.

Cały ogrom wiedzy ze szkoleń i z sesji z Tobą wykorzystałam na rozmowie o pracę, która była zresztą efektem skutecznego networkingu 😉

Była to moja pierwsza w życiu rozmowa o pracę, na której czułam się bardzo komfortowo i pewnie.

Cała wiedza, którą zdobyłam dzięki LHH sprawiła, że byłam dobrze przygotowana i na każde pytanie mogłam odpowiadać swobodnie, chociażby dzięki przećwiczonym przykładom PAR czy też wiedząc, jakich pytań mogę się spodziewać.

Uważam również, że w trakcie programu udało się wszystkim prowadzącym szkolenia uświadomić mi, że tak samo zależy pracodawcy na znalezieniu dobrego pracownika, jak mi na znalezieniu dobrej pracy. Wszystko, czego nauczyłam się ostatnio sprawiło, że rozmowa przebiegła w atmosferze „równego z równym”, czyli byłam spokojna, pewna siebie, uśmiechnięta i mogłam na wszystkie pytania odpowiedzieć podpierając się przygotowanymi wcześniej przykładami.

Jestem przekonana, że bez outplacementu LHH nie umiałabym tak opowiadać o sobie i o swoich doświadczeniach zawodowych.

Dziękuję też, że postarałaś się o zawieszenie na chwilę mojego programu, gdy ze względów zdrowotnych nie mogłam z niego korzystać oraz że mobilizowałaś mnie do pracy.

Bardzo proszę, przekaż moje podziękowania również całemu zespołowi, który przyczynił się do mojego sukcesu czyli zdobycia nowej pracy,…. i do sukcesu mojego nowego pracodawcy, który zdobył dobrego pracownika 😉