Spring Professional jako LHH Recruitment Solutions

Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco
Spring Professional

Usługi rekrutacyjne świadczone dotychczas przez Spring Professional włączamy w kompleksową ofertę i globalne rozwiązania LHH obejmujące oprócz rekrutacji także outplacement, wsparcie menedżerów i komunikację w trudnej zmianie, budowanie zaangażowania liderów i pracowników, rozwój talentów oraz ekskluzywne wsparcie karierowe dla kadry zarządzającej najwyższego szczebla.  

“Po latach funkcjonowania jako LHH, a wcześniej jako DBM Polska, zdobyliśmy na polskim rynku markę wiarygodnego partnera organizacji i menedżerów, którzy mierzą się ze zmianami, także tymi trudnymi. Towarzyszyliśmy wielu indywidualnym karierom, rozwojowi menedżerów, przekształceniom organizacyinym. Dołączając do naszego portfela rekrutacje stajemy się firmą oferującą rozwiązania należące do kategorii “end-to-end”, aby zapewnić naszym Klientom pełną obsługę doradczą” – mówi Agnieszka Jagiełka, Managing Director LHH Polska. 

W nadchodzących miesiącach na bieżąco będziemy informować o naszym nowym podejściu do biznesu i kolejnych rozwiązaniach w obszarze zasobów ludzkich.