4. dniowy tydzień pracy. Utopia czy nieodległa przyszłość w Polsce?

Wraz z zapotrzebowaniem na większą elastyczność aktywności zawodowej rośnie zainteresowanie czterodniowym tygodniem pracy. Wiele organizacji odkryło, że rozwiązanie to pomoże utrzymać i przyciągnąć najlepszych pracowników.

Z każdym kolejnym przykładem udanego wdrożenia nowego podejścia do krótszego tygodnia pracy pojawiają się pytania:

• To trend w wybranych branżach, czy nadchodząca i nieunikniona przyszłość dla wszystkich?
• Co nas powstrzymuje przed skróceniem tygodnia pracy, jakie są szanse i ryzyka?
• Co mogą zyskać, a co stracić firmy i sami pracownicy?
• Czy zmiana możliwa będzie również w Polsce?

Na te pytania odpowie Łukasz Gajek, Sales & Marketing Director w LHH Polska, który przeanalizował przyczyny, szanse i zagrożenia oraz kontekst, w jakim 4. dniowy tydzień pracy jako idea obecnie funkcjonuje. W trakcie spotkania przedstawi przykłady wdrożeń oraz wyniki globalnego badania LHH „Global Workforce of the Future” opartego o rozmowy z 30 tys. pracowników z 25 krajów – w tym Polski, i zawierającego ciekawe wnioski na temat pracy 32. godziny w tygodniu.

 

Zobacz ekspercki komentarz o praktycznych wyzwaniach we wprowadzaniu skróconego tygodnia pracy:

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.