7 wyzwań na jesień, czyli o co martwią się menedżerowie

Z czym mierzycie się w codziennej pracy? O co się martwicie? Czego się obawiacie myśląc o nadchodzących miesiącach? – pytaliśmy o to menedżerów w trakcie dziesiątek wakacyjnych, choć biznesowych, spotkań, webinarów i dyskusji. Zebraliśmy najważniejsze tematy, aby przyjrzeć się problemom, z którymi tej jesieni będą zmagać się szefowie na różnych poziomach zarządzania.

Milena Kosińska, coach i trener w LHH Polska zaprasza na spotkanie, podczas którego pomoże przygotować się do nadchodzących wyzwań. A, co może zaskakiwać, są one podobne zarówno dla doświadczonych Liderów, którzy długo już pełnią swoją rolę, jak i tych stawiających pierwsze kroki.

Najczęściej obejmują 7 obszarów:

  1. Jak mam radzić sobie z retencją w zespole?
  2. Wiele zmieniło się przez pandemię i widzę potrzebę modyfikacji mojego stylu zarządzania – jak to zrobić? od czego zacząć?
  3. Wymaga się ode „strategicznego zarządzania”, ale jak to robić, skoro ciągle coś się zmienia?
  4. Jak zachęcać ludzi z zespołu do powrotów do biura i ograniczania pracy zdalnej?
  5. Nowe osoby w zespole ciągle zadają pytania – brakuje im samodzielności, co mam robić, jak im mądrze pomóc?
  6. Jak powinienem zadbać o siebie w takim tempie zadań i przy ciągłych wyzwaniach?
  7. Czuję, że mam problem z podejmowaniem decyzji – często robię to zbyt wolno – co mogę zrobić, jak to zmienić?

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: nikola.sztuczka@lhh.com 

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.