Czego nauczyła nas pandemia o komunikowaniu i wdrażaniu zmian? [cykl 2/4]

 

CYKL WYDARZEŃ NA ROCZNICĘ COVID-19  [2/4]

Czego nauczył nas COVID? Jak zmieniło się nasze myślenie o pracownikach i biznesie?  W rocznicę ogłoszenia pandemii i pierwszego lockdownu w Polsce przygotowaliśmy cykl 4 webinarów. Będziemy dyskutować o wyzwaniach ostatnich 12 miesięcy, o nadziejach oraz rozwiązaniach wdrażanych w czasie pandemii. O tych które się sprawdziły oraz takich, które nie zdały egzaminu, o planach na ten rok i oczekiwaniach wobec pracowników działów HR.

 

Zapraszamy do udziału w drugim z 4 webinarów pod hasłem „Czego nauczyła nas pandemia o komunikowaniu i wdrażaniu zmian?”, który poprowadzą Paweł Gniazdowski, Country Head LHH Polska i Maciej Mianowski, Consultant LHH Polska. Pierwsze 30 min. wydarzenia będzie miało formę prezentacji, kolejne 15 min. to czas na wymianę opinii, doświadczeń i dobrych praktyk wśród uczestników.

 

Zakres tematyczny:

  • Jakie wyzwania komunikacyjne miały firmy w marcu 2020 a jakie mają obecnie?
  • Jak zmieniły się treści i sposób komunikowania zmian w firmach w ostatnich miesiącach?
  • Jaką rolę odegrał kontekst pandemii podczas wdrażania różnych zmian organizacyjnych?
  • Jakie wyzwania komunikacyjne mają firmy obecnie?

 

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji może wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Link do wydarzenia przychodzi z adresu „Webinarium LHH ”.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: bartosz.szczepanski@lhh.com