HR SUMMIT 2021 – Nowa normalność | Praktyczne rozwiązania

UWAGA! Tylko przy rejestracji do 3.11 masz możliwość zamówienia Pakietu Konferencyjnego, który zawiera komplet materiałów branżowych, w tym aktualnych raportów, w naszej poręcznej, atrakcyjnej torbie “lunchówce”.

 

Po doświadczeniach tegorocznych wyzwań i w obliczu kończącego się roku czas na podsumowanie nowej normalności w organizacjach. Czym jest z perspektywy działów HR?
O tym z własnej perspektywy opowiedzą Praktycy – eksperci w dziedzinie strategii i rozwiązań HR podczas nowej edycji konferencji LHH HR SUMMIT 2021.

Poza wysłuchaniem na wirtualnej Scenie Głównej wystąpień naszych Gości będzie można także wymienić się doświadczeniami i pogłębić wiedzę z wybranej tematyki zadając pytania naszym Ekspertom na osobnych, 30-minutowych panelach dyskusyjnych online, a także odwiedzić wirtualne pokoje, w których specjaliści będą prezentować ciekawe rozwiązania technologiczne w służbie HR.

W programie: 

  • 6 wystąpień live
  • 4 business case’y z polskiego rynku (m.in. Bahlsen, BP, Roche)
  • 4 panele dyskusyjne w mniejszych grupach (talentowy, reskiling/upskilling, restrukturyzacyjny, liderski)
  • 3 round tables z prezentacjami narzędzi dla HR
  • networking wśród uczestników
  • przestrzeń ekspozycyjna i rozmowy o konkretnych rozwiązaniach i narzędziach

 

Serdecznie zapraszamy na całodniową konferencję online nastawioną na interaktywność i wymianę doświadczeń między Praktykami HR!  

ZOBACZ PEŁNY PROGRAM KONFERENCJI I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Uwaga! Rejestracja na wydarzenie jest 2-etapowa: Join event  [Tu dodaj informację o firmie i stanowisku], następnie Sign-up with Email [Tu dodaj imię, nazwisko i adres email]. O skuteczności zapisu świadczy potwierdzenie zgłoszenia przesłane na podany adres email. Rekomendowana przeglądarka: Chrome. W razie pytań prosimy o kontakt: bartosz.szczepanski@lhh.com 

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w wydarzeniu przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.