HR Summit 2022 | Czego naprawdę potrzebują Ukraińcy szukający pracy w Polsce – z jakimi dylematami się mierzą, jak wygląda poszukiwanie pracy na Ukrainie, jak HR może pomóc w integracji

Jaka jest ukraińska perspektywa na Ukraińców w polskich firmach? Czy obawiają się znajomości języka polskiego, czy wiedzą, gdzie znajdą odpowiednie oferty pracy, jak radzą sobie z niepewnością własnej sytuacji? 

Ukraińcy szukający w Polsce pracy mierzą się z różnymi wyzwaniami, w tym z uzyskaniem dobrej wiedzy o polskim rynku pracy, określeniem co mają do zaoferowania pracodawcom, wykorzystaniem zróżnicowanych źródeł ofert pracy, czy wreszcie decyzją: wracać, czy zostać?

Podobne wyzwania stoją również przed (potencjalnymi) pracodawcami oraz każdym, kto chce pomóc osobom z Ukrainy. 

Już 22 kwietnia na konferencji HR Summit 2022 Diana Yumasheva, Country Head LHH Ukraina, oraz Maryna Saprykina, CEO CSR Ukraine, przeanalizują te problemy i pokażą co możemy zrobić, aby stawić im czoła. 

Wystąpienie w j.angielskim.

Zobacz, co jeszcze zaplanowaliśmy 22 kwietnia 2022 i weź udział w pozostałych spotkaniach.

[na wszystkie wystąpienia obowiązuje ten sam link do uczestnictwa na ZOOM, który wyślemy Ci po rejestracji]

Agenda HR Summit 2022:

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań w kwestiach technicznych prosimy o kontakt: nikola.sztuczka@lhh.com