HR SUMMIT 2022 | Z potrzeby serca i biznesu

Ukraińcy już pracują w Twojej firmie? Może właśnie przygotowujesz swoje zespoły, aby mogli dołączyć do nich obywatele Ukrainy? A może myślisz o takim rozwiązaniu, ale Ty albo Twoi menedżerowie macie wiele obaw i dylematów z tym związanych?  

Bądź z nami już 22 kwietnia – z potrzeby serca i z potrzeby biznesu.

  • HR Summit to wymiana doświadczeń i praktyk o tym, jak firmy w Polsce wspierają osoby z Ukrainy – zatrudniając ich i ich rodziny oraz na różne sposoby pomagając uchodźcom. 
  • HR Summit to praktycy praktykom o obawach, dylematach, dobrych i złych rozwiązaniach oraz przygotowaniu firm na kolejny napływ uchodźców.  
  • HR Summit to przejście „od słów do czynów”, od nic nie kosztujących deklaracji do wysiłku związanego z zatrudnianiem i tworzeniem polsko- ukraińskich zespołów.  

Tak duża skala uchodźców w Polsce to sytuacja bez precedensu, która powoduje, że HR i biznes w Polsce po raz pierwszy stanął przed realnym wyzwaniem diversity & inclusion, którym jest praca w zróżnicowanych, międzynarodowych zespołach. 

Dlatego już 22 kwietnia (piątek) organizujemy nową edycję konferencji pod marką HR Summit LHH Polska. Przyjrzymy się, jak sytuacja na Ukrainie wpływa na działy HR i firmy w Polsce – jakie firmy już zatrudniły obywateli Ukrainy i co się sprawdziło przy organizowaniu pracy dla wielonarodowych zespołów. Poszukamy przyczyn, dlaczego wiele firm deklarujących pełną diversity & inclusion w praktyce nie jest gotowych na taką współpracę i w czym tak naprawdę tkwi podstawowy problem.  

Wraz z naszymi Gośćmi z topowych firm powiemy, jak przygotować się na przyjęcie pracowników z Ukrainy, jak zapobiegać społecznemu niezadowoleniu i jak rozwiązywać bieżące konflikty.  

Serdecznie zapraszamy na konferencję online nastawioną na wymianę doświadczeń między Praktykami HR!   

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

W razie pytań w kwestiach technicznych prosimy o kontakt: nikola.sztuczka@lhh.com 

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w wydarzeniu przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.