Kariera Menedżera: O rozwoju kariery inaczej, czyli budowanie skuteczności na 4 rodzajach inteligencji menedżera

Jako coach i nauczyciel coachów przewiduję powrót inteligencji emocjonalnej na listy przebojów szkoleń i coachingów – tak na kolejny webinar z cyklu Kariera Menedżera zaprasza Krzysztof Mazur, senior coach w Lee Hecht Harrison Polska.

 

Pandemia, rozchwiana ekonomia i home office – nie mamy dobrego przepisu, jak podołać temu wyzwaniu. Pozostaje zaufanie wewnętrznym ocenom i intuicja. Obecnie kluczem do sukcesu managera pozostaje przede wszystkim zaufanie do siebie samego.

A spośród wszelkich rodzajów inteligencji menedżera dziś, po raz kolejny, dochodzi do głosu inteligencja emocjonalna –  tak potrzebna, kiedy sytuacja wymyka się tradycyjnym ocenom.

W (dość) rozpowszechnionym modelu coachingowym GROW, pod literką R – Reality – badamy Rzeczywistość, aby rozpoznać i uświadomić sobie, co determinuje nasze reakcje i wpływa na nasze decyzje. Emocje, często trudne do rozpoznania i uświadomienia, odgrywają tutaj ważną rolę. Gotowość i umiejętność ich dostrzeżenia, rozpoznania i uświadomienia, jest jednym z warunków adekwatnej odpowiedzi na wymagania sytuacji, rozwiązania problemu bądź uzyskania jasnego obrazu tego, co kształtuje rzeczywistość oraz zdolność do jej kształtowania. Coaching dostarcza bezpiecznej przestrzeni, w której manager może rozwijać swoje umiejętności adresowania tego ważnego elementu jego pracy.

Zakres tematyczny:

  • Inteligencja emocjonalna w nowej odsłonie – dlaczego dziś tak potrzebna
  • Inteligencja emocjonalna – co z nią zyskujesz, co bez niej tracisz
  • Jak ją rozwijać podczas bieżącej pracy i zadań
  • Inteligencja emocjonalna – klucz menedżera do zarządzania sobą, innymi i biznesem (!)
  • Inteligencja emocjonalna narzędziem coachingowym

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji może wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Link do wydarzenia przychodzi z adresu „LHH Polska”.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: bartosz.szczepanski@lhh.com