Konferencja HR Summit REKRUTACJE 2.23

Eksperci LHH Recruitment Solutions wraz z Gośćmi, menedżerami i doświadczonymi praktykami biznesu podzielą się z Uczestnikami doświadczeniami z własnych firm. 

Chcemy rozmawiać o tym, co dziś w obszarze pozyskiwania Talentów z rynku jest żywe, ważne i kluczowe dla dostosowania się do nowych wymagań biznesu i kandydatów.  Przeanalizujemy jak sprawnie realizować procesy rekrutacyjne tak, aby zminimalizować ryzyka, wykorzystać szanse i zabezpieczyć firmy na przyszłe wyzwania. 

Wśród kluczowych wątków będą: 

  • Candidate Experience i godzenie oczekiwań biznesu, rekrutera i kandydata 
  • Datadriven recruitment, czyli wykorzystanie analityki danych w procesach rekrutacji 
  • Rola pre- oraz offboardingu w Employer Branding i rekrutacji 
  • Strategia wellbeing jako czynnik wyróżniający pracodawcę w oczach kandydata 
  • Procesy career mobility jako alternatywa dla rekrutacji zewnętrznej 
  • Prawne aspekty nieuczciwej konkurencji w rekrutacji, czyli jak bronić się przed „podbieraniem” pracowników  

Eksperci LHH Recruitment Solutions mają łącznie kilkadziesiąt lat doświadczeń na rynku. Działamy w obszarach takich jak IT, BPO/SSC, księgowość i corporate finanse, sprzedaż i marketing oraz engineering. Dołączenie zespołu rekrutacyjnego do LHH Polska pozwala nam zaoferować Państwu kompletne rozwiązania „end-to-end” w obszarze workforce transformation. Konferencje HR Summit organizowane przez nas od lat zawsze skoncentrowane są na realnych doświadczeniach firm, z którymi współpracujemy. Cieszymy się, że będziemy mogli z Państwem przedyskutować również bogate i trudne zagadnienie pozyskiwania Talentów. 

Do zobaczenia już we wtorek 14 marca o 09:30. 

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com

Udział w konferencji jest bezpłatny. 

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w konferencji przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.