Lider budujący zespół do AI i data science

Niemal każda firma chciałaby pochwalić się zasobami, produktami i móc zabłysnąć na rynku jako lider innowacyjności w swojej branży. 

Po stronie biznesu pojawia się pomysł, często „ogólnikowy” – bujający poza strategią, procedurami czy hierarchią ważności. Ktoś musi podjąć rękawicę realizacji… 

Joanna Wojtasińska, IT/SSC/HR/Finance LHH Recruitment Leader, przybliży kluczowe aspekty budowy zespołu w obszarze sztucznej inteligencji i danych, a wszystko w kontekście efektywnego przywództwa w dynamicznym środowisku technologicznym. 

Obszary tematyczne: 

  • Od czego zacząć? Co i kiedy powinniśmy zaplanować? Na co zwrócić uwagę?   
  • Jak rozmawiać z biznesem, aby wizja i strategia firmy szła ramię w ramię z oczekiwaniami?  
  • Jak zaplanować rekrutację i pozyskiwanie talentów? 
  • Dobre praktyki firm i najczęstsze błędy 
  • Z kim i jak rozmawiać – od pierwszej komunikacji w zespole AI do zarządzania projektem i ryzykiem 

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.