Lider między młotem a kowadłem

Jesteś po zebraniu z Zarządem lub po ważnym planowaniu strategicznym, głowa pełna nowych wiadomości, jesteś podekscytowany, bo przed Tobą duże wyzwanie, ciekawy projekt, to szansa na to, żeby coś zmienić, udoskonalić…

Nagle łapie Cię strach, czy dasz radę, no bo z jednej strony cele i oczekiwania Zarządu duże i zastanawiasz się, co zrobić, żeby ich nie zawieść, a z drugiej Twój zespół i myślisz, czy oni będę chcieli się tak zaangażować…?

Podczas webinaru Renata Grelewicz, konsultant i psycholog biznesu LHH Polska, opowie o tym, jak sprostać oczekiwaniom menedżmentu nie pomijając perspektywy ludzi. Z kim się utożsamiać? Czyją stronę trzymać? Jak się odnaleźć pod presją odmiennych oczekiwań?

Zakres tematyczny:

  • Z jakimi wyzwaniami mierzy się obecnie lider? Kontekst zmian globalnych, technologicznych oraz społecznych i psychologicznych.
  • Jak zarządzić zmianą, kiedy musisz coś robić, a ludzie się buntują?
  • Jak radzić sobie z różnorodnością, różnicami? Czy znalezienie „złotego środka” jest nadal trendem, czy może już passe?
  • Od wysokiej asertywności do wysokiej kooperacji. Jakie strategie są możliwe do rozegrania?
  • Narzędzia wspierające autonomię lidera.

 

Zobacz wszystkie twarze lidera!

Lider rekrutuje, lider online, lider kontroluje… i inne.

Zapisz się na pozostałe webinary z cyklu:

-> TUTAJ <-

 

 

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.